ZAMKNIJ MENU

Profesjonalne produkty dla skóry, ciała i umysłu. Antidotum na wyzwania miejskiego stylu życia. Moc płynąca z połączenia aromaterapii i dłoni kosmetologa.

 

Decléor Paris to francuska marka kosmetyczna, oferująca produkty na bazie naturalnych składników. Wykorzystywane są one do zabiegów SPA z dziedziny aromaterapii, gdzie moc olejków eterycznych i ich zapachy są nieodzowną ich częścią. Decléor uznawany jest za specjalistę od aromaterapii, oferuje bogaty asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie olejków eterycznych do twarzy i ciała. Z zalet olejków eterycznych znajdujących się w wysokiej jakości produktach Decleor korzystają salony SPA i instytuty kosmetyczne w całej Francji oraz innych krajach europejskich – również w Polsce. W naszym salonie kosmetycznym Miło Mi Beauty, znajdującym się w jednym z miast należących do Aglomeracji warszawskiej, czyli w Pruszkowie, oferujemy naszym klientom możliwość odkrycia uroków i przyjemności, płynącej z aromaterapii kosmetycznej i kosmetyków Decléor.

Historia marki Decléor

Marka Decléor powstała w Paryżu w 1974 roku. Celem było stworzenie linii produktowej, która czerpie z olejków eterycznych izalet aromaterapii, co było wówczas bardzo pionierskie i innowacyjne. Założyciele Decleor wierzyli, że olejki eteryczne są najlepszymi składnikami do pielęgnacji skóry. Kosmetyki na bazie takich składników łączą w sobie piękno, zdrowie i dobre samopoczucie, a osoby, które je stosują, mają ucztę dla wszystkich zmysłów. Olejki eteryczne mają właściwości terapeutyczne, dlatego stosując kosmetyki Decléor do zabiegów gwarantowana jest nie tylko poprawa stanu i wyglądu skóry, ale także dobre samopoczucie.

Kosmetyki Decléor

Kosmetyki Decléor w dużej mierze składają się z olejków, które są w 100% pochodzenia naturalnego, pochodzą z terenów czystych i ekologicznych. Marka Decleor zobowiązała się, by w produkcji kosmetyków stosować jak największą liczbę naturalnych składników. Decleor dąży, by minimum95% składników była pochodzenia naturalnego. Wyjątek stanowi serum Aromessence, które składa się w 100% z komponentów prosto z natury.  Profesjonalna formuła kosmetyków Decléor, przed wypuszczeniem ich na rynek, została gruntownie przetestowana przez ekspertów od aromaterapii, kosmetologów i specjalistów innych dziedzin. Toksykolodzy testują kosmetyki Decléor i sprawdzają je na każdym etapie procesu produkcji, by zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii lub podrażnień.

Kosmetyki Decléor do profesjonalnego użytku

Szacuje się, że tylko około 5% gatunków roślin wytwarza olejki eteryczne, przez co są tak cenne i unikalne. W każdej kropli olejku eterycznego znajduje się nawet do 150 aktywnych składników, które działają regenerująco, a także mają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwutleniające i antystresowe – coś i dla ciała, i dla umysłu. Ich skondensowana formuła i bardzo silne działanie stosowane jest w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA. Tylko wykwalifikowana osoba – np. lekarz lub kosmetolog – dokładnie wiedzą, jak ich użyć oraz w jakich proporcjach, by uzyskać najlepsze rezultaty. Zapraszamy wszystkie osoby z Pruszkowa lub innych miast nieopodal Warszawy do naszego salonu, w którym korzystamy z kosmetyków Decléor. Używamy ich m.in. do rytuałów składających się na masaż i inne zabiegi (peeling, eksfoliację, maskę, masaż głowy). Kosmetyki Decleor stosujemy także do peelingów na ciało z masażem.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY