ZAMKNIJ MENU

Roztwór i kwasy Jessnera są komponentami wielu produktów kosmetycznych, np. od DermaQuest. Roztwór lub płyn Jessnera, czyli Jessner’s Peel, to rodzaj peelingu medycznego. Jego skład i skuteczność została doceniona w 2014 roku, kiedy to otrzymał Srebrny Laur Kosmetologii 2014 w kategorii Zabieg dla skóry trądzikowej. W naszym salonie Miło Mi Beauty w Pruszkowie nieopodal Warszawy wykonujemy zabiegi kwasami Jessner. Regularne stosowanie tego roztworu – dwa razy do roku w serii 3 zabiegów co około 3-4 tygodnie każdy– zredukuje liczbę zmian trądzikowych, blizn i zaskórników oraz ureguluje produkcję sebum.

O roztworze Jessnera

Roztwór Jessnera jest polecany wszystkim osobom, które borykają się ze zmianami trądzikowymi, zaskórnikami, grudkami lub też są na etapie leczenia blizn i przebarwień potrądzikowych. Rezultaty zabiegów z roztworem Jessnera to intensywnie łuszcząca się skóra – już po około2 dniach od aplikacji. Długofalowe rezultaty, po wykonaniu serii zabiegów, to mniejsza liczba zaskórników i blizn, rozjaśnienie skóry i przebarwień, redukcja krostek i grudek, a także obkurczenie się ujść gruczołów łojowych, dzięki czemu produkcja sebum jest znacznie mniejsza. Na peelingi i kwasy Jessnera najlepiej zdecydować się w okresach mniejszego nasłonecznienia – od września do maja. Po zabiegu zalecane jest stosowanie kremów z wysokim filtrem oraz ochrona skóry przed słońcem.

Kosmetyki Jessner

W ofercie sklepów i drogerii znajduje się wiele kosmetyków Jessner, czyli wykorzystujących ten opracowany przez nowojorskiego dermatologa Maxa Jessnera, roztwór. Najczęściej kosmetyki Jessner służą do użytku profesjonalnego, a ich dostępność jest mocno ograniczona, można je znaleźć w ofercie niektórych gabinetów SPA i salonów kosmetycznych. Kosmetyki Jessner przybierają różną postać: płynu czy żelu. Ich bazą jest roztwór Jessnera, a skład dodatkowo uzupełniają inne komponenty, np. kwasy, witaminy i inne składniki redukujące różne problemy skórne.

Roztwór i kwasy Jessner doprofesjonalnego użytku

Nasz salon Miło Mi Beauty z Pruszkowa nieopodal Warszawy również korzysta z dobroczynnego działania na skórę roztworuJessnera. Proponujemy naszym klientom m.in.

peeling roztworem Jessnera. Zabieg ten wykazuje się wysoką skutecznością w przypadku nie tylko skóry trądzikowej –nadaje się do każdego typu cery. Każdy, komu zależy na efektywnym złuszczaniu i oczyszczaniu, może się na niego zdecydować. Kwasy Jessner są polecane szczególnie osobom ze skórą łojotokową, widocznym trądzikiem lub bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami i drobnymi zmarszczkami. Peeling roztworem Jessnera można podarować komuś bliskiemu – np. nastoletniej córce lub przyjaciółce, która boryka się z przebarwieniami. Idealna kompozycja i kombinacja różnych kwasów – mlekowego i salicylowego – z innych komponentami, np. rezorcynolem, to receptura stosowana i doceniana od lat w branży usług kosmetycznych. Na peeling roztworem Jessnera lub inny, dowolny zabieg można się zapisać telefonicznie lub za pomocą znajdującego się na stronie naszego salonu formularza kontaktowego.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY