ZAMKNIJ MENU

Mechanizmdziałania technologii:

Technologia HIFU jest jednym z liderów w dziedzinie nisko inwazyjnych zabiegów liftingujących stosowanych również w naszym salonie w Miło Mi Beauty.

HIFU UTIMS to urządzenie najnowszejtechnologii, którego głównym zadaniem jest przeciwdziałanie siłom grawitacji.Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to obecnie jedna znajskuteczniejszych nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębietwarzy i ciała. Wyjątkowość zabiegu HIFU polega na nienaruszeniu wierzchnichwarstw skóry, a działaniu w jej głębszych partiach (dociera do tzw. warstwySMAS). W zależności od wybranego kartridża energia może zostać zdeponowana naróżnych głębokościach. Tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe dochodzi domiejscowego zdeponowania energii, powstają tzw. punkty koagulacji termalnej(wywołanym nagłym skokiem temperatury do 60, 70*C). Inicjują onenatychmiastową, naturalną odpowiedź organizmu- głównie produkcje nowegokolagenu- poprzez pobudzenie fibroblastów.

Wzmożonaregeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez około 90 dni powykonaniu zabiegu- tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu.

Kiedywidać pierwsze efekty ujędrnienia skóry po zabiegu HIFU?

Na rezultatgłębokiego liftingu i usunięcia tłuszczu czekamy od 8 tyg. do 4 miesięcy i jestto kwestia fizjologii, czyli możliwości indywidualnych regeneracji tkanki.Zabieg traktujemy jako jednorazowy, jednak w przypadku dużych problemów możemywykonać 2 lub 3 w roku i cieszyć się niewiarygodnym efektem liftingu, odmłodzenia,zmniejszeniem zmarszczek.

Zabieg nienarusza ciągłości skóry. Jest odczuwalny jako dyskomfortowy lub bezbolesny. Od razupo zabiegu możemy wykonać makijaż i wrócić do codziennych zajęć.

Przeciwskazania do zabiegu HIFU UTIMS:

1) ciąża

2) chorobynowotworowe

2) stanyzapalne skóry np. opryszczka

3) keloidy iprzyjmowanie niektórych leków przeciwzapalnych.

Jak długoutrzymuje się efekt liftingu po zabiegu HIFU

Efekt utrzymuje się od roku w górę, w zależności od indywidualnych cech organizmu klienta i właściwości jego skóry.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

14 lipca 2021

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY