Zapisz się Zadzwoń

Magia kojącego dotyku

Decléor to profesjonalna marka kosmetyczna oferująca produkty do pielęgnacji twarzy i ciała istniejąca na rynku od ponad 40 lat. Wspierana wiedzą ekspertów z dziedziny masażu, aromaterapii i olfaktoterapii marka Decléor skutecznie łączy w sobie wysokiej jakości produkty bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego, na bazie których tworzone są zmysłowe Rytuały na twarz i ciało. Holistyczne podejście do piękna opiera się na filozofii SKÓRA CIAŁO UMYSŁ, która odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn.

Zapisz się Zadzwoń

AROMABLEND

Rytuał łączący odpowiedź na najczęściej pojawiające się problemy na ciele: cellulit, wiotkość skóry, ciężkie nogi, niedoskonała talia oraz na zaburzenia związane z emocjami: brak energii, stres, skłonności do melancholii. Dzięki połączeniu niezwykle skutecznych składników aktywnych oraz autorskich technik masażu działamy na skórę i ciało klienta. Specjalnie doprane nuty zapachowe oddziałują na zmysły klienta wpływając na jego nastrój.

Rezultaty

Zmniejszenie widoczności cellulitu, poprawa napięcia na skórze, zmniejszenie obwodu talii, poprawa krążenia i zminimalizowanie uczucia ciężkich nóg, odżywienie i nawilżenie skóry.

AROMA-MASAŻ

Niebiański relaksujący masaż całego ciała połączony z zabiegiem aromaterapii

Rezultaty

Oznaki codziennego stresu w ciele znikają dzięki niebiańskiemu aromaterapeutycznemu masażowi relaksacyjnemu. Kojące doznanie ciepłego balsamu aromaterapeutycznego stworzonego z ekskluzywnego koktajlu naturalnych olejków eterycznych niweluje napięcie i stres w twoim ciele dla odzyskania energii i aksamitnej miękkości skóry.

Zapisz się Zadzwoń
Zamknij Menu