ZAMKNIJ MENU

DermaQuest to marka, która opiera swoją filozofię na najwyższej jakości oraz odkrywaniu nowych, lepszych rozwiązań.

 

Jedną z linii profesjonalnych produktów do użytku w salonach SPA i kosmetycznych, które stosujemy w naszej codziennej pracy, jest asortyment marki DermaQuest. Propozycje tego brandu określane są mianem kosmeceutyków, bo łączą one w sobie cechy kosmetyków i leków. Poza pielęgnacyjnymi, mają także działanie lecznicze i są stosowane np. na niektóre schorzenia dermatologiczne: do atopowego zapalenia skóry czy łojotoku.

O marce DermaQuest

Marka DermaQuest Skin Therapy działa na rynku kosmetycznym od 1999 roku. Założyciel – Sam Dhatt – to chemik i kosmetolog, który za cel postawił sobie opracowanie linii specjalistycznych kosmetyków zabiegowych do profesjonalnego użytku, ale także do “home care”. Marka DermaQuest oraz jej założyciel zostali okrzyknięci pionierami i prekursorami wielu trendów, takich jak zastosowanie roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych oraz użycie czystego retinolu.

Kosmetyki DermaQuest

Kosmetyki DermaQuest są doceniane za innowacyjność, skuteczność i wiele cennych właściwości, w tym przede wszystkim działanie przeciwstarzeniowe. Warto dodać, że kosmetyki DermaQuest nie zawierają w swoim składzie parabenów, nigdy też nie były testowane na zwierzętach, dzięki temu można je zaliczyć do produktów “cruelty free”.

Marka wypracowała swoją własną filozofię –DermaQuest Skin Therapy’s Philosophy – w myśl której pielęgnacja skóry jest procesem, który ma przynieść długoterminowe efekty. Po zakończonej terapii w domu lub serii zabiegów w gabinecie SPA problem, z którym się borykaliśmy przed kuracją, powinien zostać rozwiązany.

Kwasy DermaQuest

Poza kosmetykami, marka ta oferuje również kwasy DermaQuest. W zależności od linii produktowej i jej przeznaczenia, są to kwasy, takie jak salicylowy, glikolowy, retinowy, azelainowy, migdałowy, mlekowy, hialuronowy, kojowy i inne. Kwasy DermaQuest polecane są do profesjonalnego użytku – niewłaściwe ich zastosowanie w zaciszu domowym może spowodować trwałe przebarwienia lub poparzenia skóry. Zabiegi z kwasami Dermaquest to remedium na wiele dolegliwości: przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny, łojotok, trądzik.

Kosmetyki i kwasy DermaQuest do profesjonalnego użytku

Marka DermaQuest oferuje zarówno produkty do użytku domowego, jak i profesjonalnego w salonach i gabinetach SPA. Profesjonalny asortyment od DermaQuest powinien być używany wyłącznie przez ekspertów: lekarzy i kosmetologów. Zawarte w nich czynne substancje w wysokim stężeniu oraz kwasy nieumiejętnie użyte mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, blizn i trwałych przebarwień. W naszym salonie Miło Mi Beauty, znajdującym się w Pruszkowie, należącym do Aglomeracji warszawskiej, oferujemy zabiegi z kosmetykami i kwasami DermaQuest. Zabiegi, które wykonujemy kosmetykami DermaQuest, to m.in. zabieg dyniowy do skóry mieszanej i łojotokowej, peeling dyniowy, peeling z witaminą C, peeling Azelac, peptydowy peeling biomimetyczny oraz Retinol C Infusion Peel. Borykające się z trądzikiem lub innymi niedoskonałościami osoby z Pruszkowa lub innych miast nieopodal Warszawy zachęcamy do odwiedzin naszego salonu. Oferujemy także możliwość zamówienia voucheru na wybrany zabieg lub kwotę, by podarować go komuś bliskiemu.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY