Zapisz się Zadzwoń

Zabiegi Retinolem

Reti Max: dwuskładnikowa maska złuszczająca z retinolem 4%

Kuracja silnie rewitalizująca z argininą i retinolem. Odmłodzenie, silna regeneracja i restrukturyzacja skóry juz po 1 zabiegu! Innowacyjne składniki maski sprawiają, że jest to jeden z najsilniejszych prepearatów tego typu na rynku o działaniu odmładzającym i regenerującym. Intensywność maski oparta jest na dzałaniu argininy i sile 4% retinolu.

Składniki aktywne:

Arginina jest naturalnym aminokwasem, który zwiększa cyrkulację mikrokrązenia i rozszerza naczynia włosowate, dzięki czemu poprawia odżywienie i dotlenienie komórek. Umożlwia tym samym lepszą, szybszą i bardziej efektywną biosyntezę składników aktywnych w masce. Wzmacnia także natychmiastowo barierę hydrolipidową w skórze właściwej przemieniając się w mocznik. Dlatego skóra jest doskonale odżywiona i przygotowana do aplikacji maski rewitalizującej z 4% retinolem.

Retinol pełni funkcje witaminy A w organizmie. Intensywnie i głęboko odżywia skórę, usuwa martwy naskórek oraz pobudza odnowę komórkową. Rewitalizuje, odświeża i intensywnie wygłądza skórę.

Nie wykonywać zabiegu podczas ciąży, karmienia piersią. Maska może wywoływać podrażnienie skóry: lekkie opuchnięcie, zaczerwienienie utrzymujące sie do 7 dni po zabiegu. Zabieg wykonujemy wyłącznie w okresie niskiego nasłonecznienia: jesień-wczesna wiosna.

 


Retinol C Infusion Peel

Z RETINOLEM [4%], KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%] I NEODERMYLEM [1%]


Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu [4%], które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych oraz poprawiają strukturę i koloryt naskórka. Zabieg dostarcza skórze silną dawkę niezbędnej do produkcji kolagenu witaminy C, w postaci najbardziej czynnej biologicznie. Kwas L-askorbinowy [15%] został ustabilizowany i wzmocniony przez silny antyoksydant i substancję mającą zdolność naprawy DNA, czyli kwas ferulowy [1%]. Zabieg dodatkowo wprowadza do skóry najnowszy peptyd biomimetyczny okrzyknięty beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl [1%] ma duży wpływu na syntezę kolagenu typu III, który wraz z wiekiem gwałtownie zanika.
 
Zapisz się Zadzwoń
Zamknij Menu