ZAMKNIJ MENU

Nlift - cennik

Nlift

Nlift

Nlift, to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia, profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia oraz suplementów. Zabieg Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!

 

Protokół Nlift składa się z dwóch zabiegów.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift – jest przeprowadzana po tygodniu i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Dostarczane od wewnątrz i zewnątrz do skóry substancje czynne, działają na głębokie warstwy skóry właściwej, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu.

#Nlift może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd.

Nlift poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

 

Efekty:

  • ZNACZNA POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY
  • REDUKCJA PRZEBARWIEŃ
  • UJĘDRNIENIE SKÓRY
  • REDUKCJA ZMARSZCZEK
  • POPRAWA OWALU TWARZY
  • REDUKCJA BLIZN
  • REAKTYWACJA WSZYSTKICH FUNKCJI SKÓRY
  • REDUKCJA ROZSZERZONYCH PORÓW

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY