ZAMKNIJ MENU

Masaże - cennik

Masaże

Masaż

Najlepsze antidotum na zmęczenie to masaże.

Masaże to zabiegi, które zmniejszają skutki stresu. Pobudzają skórę do regeneracji a wykonane w serii są najlepsza inwestycja w odmładzaniu i ujędrnianiu skóry. Nie ma lepszego urządzenia do masażu niż ludzkie dłonie. Masaże pozwalają zredukować napięcie, zrelaksować umysł oraz zmniejszyć poziom stresu.

Ten rodzaj pracy z ciałem pobudza układ krążenia oraz poprawia przepływ limfy, co sprawia, że skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, ładniej wygląda i nabiera jędrności.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące masaże manualne: klasyczny, relaksacyjny, ujędrniający, leczniczy, masaż bańką chińską, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami.

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy,intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny. Masaż klasycznymoże występować jako masaż częściowy obejmujący wybraną partię ciała (np. masażpleców) lub jako zabieg całego ciała. Stosowane techniki oddziałująbezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe, atakże na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny. Szczególnie polecany osobom,które stykają się z masażem po raz pierwszy. Masażysta dostosowuje intensywnośćzabiegu do potrzeb osoby masowanej.

Aroma-Masaż Decleor.

Życie wśród spalin, stacjonarny tryb życia i zbyt mała ilość ruchu powoduje spowolnienie metabolizmu komórkowego.

Drenaż punktów refleksologicznych o zmiennym nacisku aktywuje proces detoksykacji a aromatyczny masaż poprawia krążenie w skórze aby wypłukać z niej szkodliwe efekty życia w mieście. Antidotum na błędne koło stresu są olejki eteryczne.

Decleor skutecznie łączy w sobie wysokiej jakości produkty pochodzenia roślinnego na bazie których tworzone są zmysłowe rytuale. Holistyczne podejście do piękna opiera się na filozofii SKÓRA, CIAŁO, UMYSŁ.

AROMA-MASAŻ, dzięki czterem balsamom z ekskluzywnym koktajlem olejków eterycznych można spersonalizować stosownie do potrzeb, takich jak; wyszczuplenie, ujędrnienie, odprężenie lub poprawa krążenia. Zalecamy dodatkowo wykonanie peelingu całego ciała, aby wzmocnić efekt masażu.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY