ZAMKNIJ MENU

Endermologie LPG Alliance - cennik

Endermologie LPG: Zabiegi na ciało

 • Endermologie LPG: Ciało – 1 zabieg (40 minut)

  250,00 zł

  Zapisz się
 • Endermologie LPG: Ciało – Pakiet 5 zabiegów (40 minut)

  1 050,00 zł

  Zapisz się
 • Endermologie LPG: Ciało – Pakiet 10 zabiegów (40 minut)

  2 100,00 zł

  Zapisz się
 • Endermologie LPG: Ciało – Strój do Endermologie LPG

  200,00 zł

  Zapisz się

Endermologie LPG: Zabiegi na twarz

 • Endermologie LPG: Twarz – 1 zabieg

  200,00 zł

  Zapisz się
 • Endermologie LPG: Twarz – Pakiet 5 zabiegów

  800,00 zł

  Zapisz się
 • Endermologie LPG: Twarz – Pakiet 10 zabiegów

  1 600,00 zł

  Zapisz się

Cellulit niech się chowa!

Endermologie LPG,

(inaczej nazywana lipomasażem) to naturalna metoda, która zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej. Jest to, jeszcze raz warto podkreślić, naturalna i bezinwazyjna, a mimo tego, bardzo skuteczna, metoda mechanicznej stymulacji skóry. Naturalna, bo pobudza organizm do samoczynnej odnowy, bezinwazyjna, bo bez użycia skalpela i żadnych preparatów.

W wyniku zabiegów endermologie LPG pobudzany jest metabolizm komórek, co w efekcie zmniejsza tkankę tłuszczową, powoduje napięcie zwiotczałej skóry oraz wygładzenie lub całkowitą redukcję cellulitu. Zabieg w postaci masażu wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia. Aparat wyposażony jest w odpowiednio skonstruowaną głowicę, która podczas masażu zasysa naszą skórę. Podczas trwania tego zabiegu, którego długość może wynosić od 30 do 60 minut, kosmetolog go wykonujący, w zależności od masowanej części ciała, zamienia głowicę i reguluje natężenie działania urządzenia. Masaż podciśnieniowy, czyli endermologie LPG działa na tkankę łączną skóry. Wpływa na komórki tłuszczowe, które zaczynają uwalniać skumulowany w nich tłuszcz. Głowice endermologie LPG docierają do miejsc naszego ciała opornych na odchudzanie i dietę.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do endermologie LPG ALLIANCE

Przewaga naszego urządzenia:

 • rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki, gwarantując bardziej komfortowy zabieg o potrójnym oddziaływaniu: wyszczuplania, ujędrniania i redukcji tkanki tłuszczowej,
 • posiada sensor Identyfikacji Skóry Alliance, który pozwala zdiagnozować jakość tkanki i dopasować masaż indywidualnie do wymogów każdego pacjenta i jego skóry.

Zabiegi endermologie LPG na twarz i ciało

Endermologie LPG

stosujemy zarówno na całe ciało, jak i dla poprawy kondycji i owalu twarzy. Nasze urządzenie posiada specjalny moduł do zabiegów na twarz. Ergolift dynamicznie i skutecznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi. Aktywowany jest w ten sposób proces wzrostu naturalnego kolagenu i elastyny. Wszystkie te substancje są odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry.

Piękne ciało bez skalpela

Najczęściej na zabieg endermologie LPG zgłaszają się pacjentki, którym przeszkadza zwiotczała skóra na brzuchu i ramionach, cellulit w obrębie pośladków i okolicach ud. Brak napięcia skóry może być efektem kuracji odchudzających, terapii hormonalnej, przebytej ciąży lub wynikać z upływu lat. Nasza skóra staje się coraz cieńsza, mniej jędrna. Sporą grupę pacjentów tworzą także mężczyźni, którzy po zabiegów endermologie LPG odzyskują satysfakcjonującą ich kondycję brzucha. Modna w dzisiejszych czasach, z czego należy się tylko cieszyć dbałość o ciałoskłania nas do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Endermologie LPG, stosowana regularnie, a potem podtrzymująco, jest doskonałym uzupełnieniem zarówno jednego, jak i drugiego. Wspomaga ćwiczenia fizyczne, czego efektem jest pięknie wymodelowana sylwetka, mięśnie i jędrne ciało.

Wskazania do wykonania zabiegów to między innymi:

 • obwisła skóra na ramionach tzw. pelikany,
 • obwisła skóra brzucha,
 • cellulit na udach i pośladkach
 • motylki czyli nagromadzony tłuszcz tzw. boczki,
 • obwisła skóra twarzy,
 • poprawa owalu twarzy,
 • skora wiotka i pozbawiona witalności na całym ciele,
 • skóra po odchudzaniu,
 • drenaż limfatyczny,
 • redukcja obrzęków na nogach,
 • nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej,
 • skóra po ciąży,
 • skóra starzejąca się,
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
 • zmniejszenie obwodów,
 • redukcja blizn,
 • stres i chęć poprawy samopoczucia.

Czy endermologie LPG boli?

Jest to jedno z częściej zadawanych przy okazji zabiegów kosmetycznych pytań. Tak samo jak, na przykład depilacja laserowa, tak endermologie LPG, jest zabiegiem, które przy profesjonalnym wykonaniu, wysokiej jakości sprzęcie i doświadczonym personelu, nie jest bolesna. Oczywiście, jak wskazują badania,  każdy Pacjent ma określony próg bólu i odczucia mogą  się różnić. Na ogół jednak, wszyscy są zgodni co do tego, że ednermologia nie boli, a niektórzy opisują ją jako zabieg relaksacyjny. Zdarzają się pacjenci, którzy mają na przykład w okolicach ud, nierozmasowane tzw. powięzi. Oznacza to, że nawet zwykły dotyk będzie dla nich niekomfortowy. W  takiej sytuacji ednermologia jest mniej przyjemnym zabiegiem. Masaż jest intensywny lecz nie powinien sprawić bólu. Na początku terapii, kiedy skóra jest jeszcze mniej elastyczna, urządzenie ustawione jest na niższych parametrach. Z każdym kolejnym zabiegiem, kiedy skóra jest w coraz lepszej kondycji, a złogi tłuszczowe krok po kroku, rozbijane, parametry są podnoszone,  a mimo to masaż jest odczuwany jako relaks.

Jeżeli nie boli, to czy to działa?

Zdecydowanie zabiegi endermologie LPG są skutecznym narzędziem do walki z trudnymi do odchudzenia, zrewitalizowania, ujędrnienia partiami ciała. EFEKTY zabiegów zostały potwierdzone badaniami, które wskazują:

Ciało:

UJĘDRNIENIE – poprawa w 71%
WCIĘCIE w TALII – zmniejszenie o -5,2 CM
WYGŁADZENIE CELLULITU – poprawa w 67%

Twarz:

WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK – poprawa w 87%
ROZŚWIETLENIE SKÓRY – dwukrotne
UJĘDRNIENIE – poprawa w 70%

Mamy sposób na męczące Was od dawna, trudne do redukcji z tkanki tłuszczowej te partie ciała, które są oporne wszelkim ćwiczeniom fizycznym i dietom. Sprawdziliśmy go na sobie i na setkach naszych Pacjentów. Ich rekomendacja jest dla nas najlepszym dowodem na to, że to działa. W naszym salonie nie dyskutujemy na temat piękna, my go wydobywamy i pielęgnujemy.

Jak przygotować się do zabiegu

Zabiegi stosujemy u kobiet i mężczyzn. Po wizycie konsultacyjnej, zdiagnozowaniu problemu i ocenie stanu skóry, umawiamy się na wizytę. Do endermmologii nie wymaga się żadnych specjalnych przygotowań. Pacjenci otrzymują w naszym salonie specjalne ubranie, które można pozostawić u nas lub zabrać ze sobą i przynosić na każdą kolejną sesję. Strój ten będzie potrzebny każdorazowo, zmniejsza odczucia masażu próżniowego i daje jeszcze większą gwarancję higieny zabiegu. Nie chcemy aby głowica, którą oczywiście dezynfekujemy dotykała bezpośrednio skóry .

Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia. Endermologie LPG nie ma właściwie żadnych przeciwwskazań, ale chcąc zapewnić pełne bezpieczeństwo, dbamy o każdy szczegół i każda informacja jest dla nas ważna.

Przed przystąpieniem do endermologie LPG, organizm powinien być w dobrym stanie fizycznym.

Najczęstsze przeciwwskazania do zabiegu to:

 • bardzo płytko unaczyniona skóra, a co za tym idzie skłonność do powstawania rozszerzonych naczyń krwionośnych,
 • Rany w obszarze zabiegowym,
 • aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze,
 • wypełniacze w obszarze zabiegowym,
 • ciąża, jeżeli mówimy o obszarze zabiegowym w obrębie brzucha (inne obszary jak np. ramiona, czy uda mogą być poddawane zabiegom).

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Od oczekiwań Pacjentów zależna jest też ilość koniecznych sesji. Efekty widać już po trzecim spotkaniu. Zaleca się aby cykl zawierał co najmniej 10 seansów, po co najmniej 3o minut. Endermologie LPG wykonuje się w odstępach co 2 – 4 dni. Po skończonej terapii, jeżeli efekt jest satysfakcjonujący, rekomendujemy zabiegi podtrzymujące, które powinno się wykonywać dwa raz w miesiącu.

Endermologie LPG a pora roku

Nie ma żadnych przeciwskazań do wykonywania endermologie LPG w okresie letnim, czy zimowym. Pora roku nie ma żadnego znaczenia. Oczywiście jeżeli chcemy nasze ciało przygotować na lato, warto zabiegi rozpocząć odpowiednio wcześniej.

Endermologia a sport

Pacjenci często zadają pytanie, czy po endermologie LPG mogą ćwiczyć. Nie mogą, a nawet powinni. Endermologie LPG udrażnia nasze ciało, rozbija tkankę tłuszczową. Zaleca się nawet, aby po zabiegu pójść na spacer lub na siłownię.

Poczuj się piękna. Piękno jest w każdym, trzeba go tylko wydobyć i umieć odpowiednio pielęgnować.

Uroda jest ważna, a jeszcze ważniejsze jest dobre samopoczucie w naszym ciele, akceptacja, a w wyniku tego pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Czy lubisz swoje ciało? Czy się w pełni akceptujesz? Czy coś Ci w nim przeszkadza? A może wspomnienie zeszłych wakacji wywołuje dreszczyk, bo źle się czułaś w stroju kąpielowym? Czy w sklepie z sukienkami bierzesz zawszę tą z rękawem co najmniej ¾, bo nie lubisz swoich ramion, na których wisi skóra, przypominając dziób pelikana (stąd nazwa obwisłej skóry w tym miejscu: pelikany)? A może Twoje motylki są jedną z przeszkód do ubrania tej ulubionej obcisłej, małej czarnej? (motylki to tzw. boczki) Ma tak wiele z nas. I często zastanawiamy się co z tym zrobić. Chirurg, katowanie się na siłowni, dieta? A może wszystko razem?

Z takich miejsc, gdzie możecie ćwiczyć do utraty tchu z trenerami osobistymi, słynie zarówno Warszawa, jak i sam Pruszków. Ale jak się okazuje, samymi ćwiczeniami nie zadbamy o kondycję i jędrność naszej skóry.

Oczywiście, że aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia traktujemy priorytetowo, ale zanim sięgniesz po inwazyjne metody modelowania sylwetki, daj sobie szansę i spróbuj zabiegów endermologie LPG. To naturalny sposób na modelowanie ciała, ujędrnienie skóry i redukcję tkanki tłuszczowej.

Gdzie nas szukać?

Lokalizacja naszego salonu to Pruszków, ale klienci przyjeżdżają do nas z różnych okolic, w tym gros z nich stanowi Warszawa. W naszym salonie posiadamy najnowocześniejsze na rynku urządzenie do endermologie LPG. Daje ono gwarancję spektakularnych efektów przy zachowaniu równowagi biologicznej. Dzięki temu sprzętowi jesteśmy w stanie skrócić czas trwania sesji, ilość koniecznych zabiegów przy osiągnięciu wspaniałych rezultatów.

Nasze atuty:

 • lokalizacja salonu,
 • standard salonu,
 • doświadczenie specjaliści,
 • najnowocześniejszy sprzęt,
 • indywidualne podejście do Pacjenta,
 • bezpieczeństwo i higiena,
 • cena.

Polecamy swoją jakość i skuteczność!

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY