ZAMKNIJ MENU

ALMA SPADEEP - cennik

Alma SPADEEP

ALMA SPADEEP najlepsza fala radiowa na rynku!

SPADEEP to skoncentrowana energia fal radiowych wykorzystywana w celu modelowania ciała oraz twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Zaawansowana technologia SPADEEP pozwala na większą kontrolę głębokości wnikania w skórę, co z kolei gwarantuje uzyskanie bardziej zauważalnych efektów.

ALMA SPADEEP a estetyka ciała i twarzy

SPADEEP jest najmocniejszą falą radiową dostępną na rynku, pogromcą tłuszczu. Redukuje zmarszczki i poprawia owalu twarzy bez zastosowania igieł. Technologia ta w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki, tkankę tłuszczową oraz obrzęki. W swoim działaniu korzysta z energii fal radiowych – zmiennego prądu, który penetrując tkanki, skupia się precyzyjnie na problemie, jaki chce się zredukować.

Zabiegi z zastosowaniem SPADEEP polecane są m.in. w celu zagęszczenia skóry, poprawy napięcia, modelowania owalu twarzy oraz wyszczuplenia podbródka. To najmocniejsze rozwiązanie na rynku kosmetologii, które pozwala ujędrnić i zagęścić skórę. Dodatkowo zabieg nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych!

Zastosowane urządzenie służy osiąganiu najlepszych efektów, przy bezpieczeństwie i wygodzie zabiegu – nawet w najbardziej wrażliwych miejscach np. okolice oczu łącznie z powieką.

SPADEEP oferuje cztery poziomy głębokości penetracji i możliwość łączenia metod zabiegowych, aby uzyskać najlepsze efekty zabiegu. Opatentowana technologia daje możliwość głębokiego, a jednocześnie bezpiecznego podgrzewania tkanek na różnej głębokości skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry bez uczucia dyskomfortu. Technologia SPADEEP to podgrzewanie tkanek dla otrzymania widocznych i długotrwałych rezultatów. Tak intensywna energia, rozgrzewając wnętrze skóry, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu.

Do zabiegu stosuje się osobno większą głowicę do ciała i mniejszą do twarzy.

Wskazania

Wskazaniem do SPADEEP jest przede wszystkim redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, rozstępów oraz utrata jędrności skóry na twarzy i ciele. Są to więc wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry dotyczące zmian związanych z wiekiem, w tym zmarszczkami, nierównomiernym kolorytem i zwiotczeniem skóry.

Zabieg zalecany jest też przy redukcji cellulitu a jeszcze lepsze efekty osiągniemy przez połączenie energii fal radiowych z masażem próżniowym czyli endormologią Aliance.

Endormologia poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej, , stymuluje drenaż limfatyczny i wygładza teksturę skóry.

Lekarze zalecają też SPADEEP w przypadku redukcji zmarszczek, wiotkiej skóry i innych oznak starzenia. Zastosowanie ukierunkowanej technologii SPADEEP pozwala wygładzić i wyrównać nierówną teksturę skóry.

Jeśli chcesz odpocząć podczas zabiegu i poszukujesz bezpiecznego sposobu na pozbycie się niedoskonałości skóry, to zabieg SPADEEP jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Przeciwwskazania

SPADEEP, mimo iż jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny to tak, jak każdy inny zabieg posiada przeciwwskazania do jego wykonania. Nie jest możliwy do przeprowadzania w przypadku nowotworu skóry, chorób skóry i podrażnień, ciąży, aktywnej choroby naczyniowej czy zapalenia żył i zaburzeń krzepnięcia krwi.

Lekarz nie podejmie się wykonania SPADEEP również w przypadku Pacjentów posiadających wszczepiony stymulator serca lub defibrylator, duże, metalowe implanty protetyczne w obszarze zabiegu, borykających się z chorobą autoimmunologiczną, chorobami wieloukładowymi, trądzikiem w stanie aktywnym, uszkodzeniami skóry czy w trakcie stosowania izotretynoiny.

Przeciwwskazania obejmują też zaburzenia czucia, jakikolwiek chirurgiczne ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym czy wiek Pacjenta poniżej 18.-go roku życia.

Przebieg zabiegu

Zabieg SPADEEP nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Około 3 dni wcześniej zaleca się wypić minimum 7 szklanek wody dziennie, aby nawodnić komórki organizmu. Tydzień przed zabiegiem warto również zaprzestać stosowania kosmetyków z kwasami i retinolem. Przed przystąpieniem do zabiegu Pacjent kierowany jest na dokładną konsultację ze specjalistą, który wykona precyzyjny wywiad medyczny. Pozwoli to wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania SPADEEP. Po pozytywnej kwalifikacji do zabiegu lekarz może zaaplikować na skórę przewodnik fal radiowych. W trakcie zabiegu rozgrzewa się skórę do temperatury ok. 39 stopni. Po otrzymaniu pożądanej temperatury rozpoczyna się fazę terapii, w której trakcie utrzymuje się temperaturę i kontroluje, żeby nie doprowadzić do nadmiernego przegrzania.

W trakcie zabiegu emitowana jest energia fali radiowej, która dokładnie penetruje tkanki na jedną z czterech dostępnych głębokości – w zależności od celu leczenia. Kosmetolog pracuje na dwóch poziomach penetracji tkanki tłuszczowej i na dwóch poziomach penetracji skóry właściwej. W efekcie w trakcie zabiegu gwarantowana jest stała kontrola przenikania fal radiowych w głąb tkanki.

Zabieg SPADEEP w zależności od obszaru leczenia może trwać od 1 do 1,5 godziny. Zaleca się, aby wykonać serię 4 – 6 zabiegów, w odstępie 14 dni. Między zabiegami ilość zabiegów zależy głównie od stanu wyjściowego i oczekiwań Pacjenta. Częstotliwość ta ustalana jest zawsze w trakcie pierwszej wizyty. To na niej omawiane są wskazania, przeciwwskazania i ustalany plan zabiegu.

Technologia zastosowana w SPADEEP ułatwia głębokie, jednorodne podgrzewania tkanki w celu uzyskania widocznych, długotrwałych efektów. Taki mechanizm indukuje ogrzewanie objętościowe w skórze, kurcząc jednocześnie włókna kolagenowe i stymulując produkcję nowego kolagenu. Poprawia się też grubość włókien i ich ułożenie w skórze właściwej.

Efekty zabiegu

Zagęszczenia skóry twarzy i ciała.
Wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się owal twarzy, a skóra wygląda na znacznie młodszą.
Technologia SPADEEP redukuje też obrzęki i pozwala pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii.
Widocznym efektem po zabiegu SPADEEP jest też redukcja cellulitu i odmłodzenie skóry.
Po zabiegu Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i od razu może powrócić do codziennych aktywności.

SPADEEP poprawia również kształt i kontur różnych obszarów ciała oraz twarzy. Napręża skórę, poprawiając jej teksturę przez inicjowanie formowania nowego kolagenu. Zwiększona kontrola głębokości powoduje, że zabieg jest bardzo dokładny i skutecznie ukierunkowany na każdy obszar przy jednoczesnym zabezpieczeniu otaczającej tkanki. SPADEEP przenika głęboko w skórę i niweluje wiele mankamentów skórnych. Wśród obszarów zabiegowych można wyróżnić m.in.

  • uda,
  • brzuch,
  • ramiona,
  • pośladki,
  • obszar nad kolanami,
  • plecy,
  • boczki,
  • podbródek,

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY