ZAMKNIJ MENU

Luksusowe kosmetyki Medestelle do aktywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Infuzyjna technologia NANODYSKÓW™ zapewnia ponadprzeciętne efekty.

 

Medestelle to polski brand kosmetyczny, który jest wyspecjalizowany w produktach odmładzających. Linia kosmetyków została stworzona w oparciu o autorski koncept Skin Penetration Revolution. Markę założyły dwie kobiety: biolog i doktor nauk chemicznych oraz kosmetolog. Połączenie ich wspólnych doświadczeń oraz wiedzy zaowocowało asortymentem, gwarantującym spektakularne efekty anti-aging. Produkty są skierowane przede wszystkim do kobiet dojrzałych, których celem jest uzyskanie efektów przeciwzmarszczkowych.

O marce Medestelle

Medestelle to polska firma, która została założona w 2013 roku. Mimo stosunkowo niewielkiego stażu, ma na swoim koncie już wiele wyróżnień i nagród za wysoką jakość i nowatorstwo kosmetyków. Poza asortymentem do użytku w domu, Medestelle ma w swojej ofercie także linię zabiegów i kosmeceutyków dostępnych wyłącznie dla profesjonalistów: lekarzy i kosmetologów. W ofercie dla profesjonalistów znajdują się m.in. produkty z CBD do skóry mieszanej i tłustej, a także propozycje z olejem konopnym, np. wolejach do relaksujących masaży. W naszym podwarszawskim salonie Miło Mi Beauty, znajdującym się w Aglomeracji Warszawskiej Pruszkowie, również korzystamy z profesjonalnych linii od Medestelle.

Kosmetyki Medestelle

Kosmetyki Medestelle można kupić przez internet, a także w wybranych perfumeriach, gabinetach kosmetycznych lub salonach SPA. Asortyment dzieli się na kilkanaście linii – każda o innym działaniu, składzie i aktywnych komponentach. Linia Fortefusíon z kwasem hialuronowym przeznaczona jest do skóry odwodnionej, przesuszonej, bez blasku, linia Medifusíon do skóry z widocznymi oznakami starzenia się, nadwrażliwą, bez odpowiedniego kolorytu. Kosmetyki Medestelle z linii Diamond rozświetlają, poprawiają gęstość, jędrność i elastyczność skóry, a z linii Infusíon z retinolem odmładzają i zapewniają efekt liftingujący. Kolekcja Trifusíon napręża skórę już po minucie od aplikacji, a H2O Infusíon nawadnia i wygładza zmarszczki. Kosmetyki Medestelle Bodyfusíon służą do pielęgnacji ciała – gwarantują redukcję cellulitu, rozstępów i innych niedoskonałości.

Medestelle do profesjonalnego użytku

Medestelle to linie produktów do użytku domowego i profesjonalnego. Nasz salon Miło Mi Beauty, znajdujący się w Pruszkowie nieopodal Warszawy, korzysta z asortymentu tego polskiego brandu o przeznaczeniu dla specjalistów. Klientom proponujemy np. zabiegi kwasami Medestelle. Ponadto także wykonujemy masaż twarzy i karku Królewski Lift Medestelle. W innych pielęgnacyjnych zabiegach na twarz i ciało również stosujemy produkty od tej polskiej marki.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY