ZAMKNIJ MENU

Zabiegi MedEstelle - cennik

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

 • Sensoryczna Odbudowa Bariery - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczna Odbudowa Bariery - 60 minut

  280,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczne ukojenie Cery Naczynkowej - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczne ukojenie Cery Naczynkowej - 60 minut

  280,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczny Turbo Lift - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczne Odmłodzenie i Rozświetlenie - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Sensoryczne Super Nawilżenie - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Luksusowy zabieg odmładzająco - rozświetlający - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Anti-Age & Anti-Spot - Odmładzający zabieg złuszający rozjaśniający przebarwienia - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Ekspresowy Zabieg Naprawczy na Twarz - 30 minut

  150,00 zł

  Zapisz się

Zabiegi pielęgnacyjne ciała

 • Sensoryczny Rytuał Witalności - 100 minut

  450,00 zł

  Zapisz się
 • Rytuał Aksamitne Piękno - 90 minut

  350,00 zł

  Zapisz się
 • Rytuał Aromatyczna Rewitalizacja - 90 minut

  400,00 zł

  Zapisz się
 • Wulkaniczny Korneo Peeling Do Ciała Yuzu - 30 minut

  170,00 zł

  Zapisz się
 • Intensywne Korneo Maska Do Ciała Yuzu - 30 minut

  140,00 zł

  Zapisz się

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Sensoryczna Odbudowa Bariery

Zabieg Korneoterapeutyczny to zaawansowana procedura, integrująca elementy korneoterapii z technikami stymulacji sensorycznej, ukierunkowaną na osiągnięcie terapeutycznego, naprawczego działania na skórę. Procedura ta została zaprojektowana w celu łagodzenia dysfunkcji skórnych, odbudowy warstwy ochronnej, jednocześnie wspierając procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym.

Sensoryczne Ukojenie Cery Naczyniowej

Zabieg skupia się na dwóch kluczowych obszarach: redukcji nadreaktywności naczyń krwionośnych oraz wzmocnieniu struktury skórnej. Przez selektywne zastosowanie aktywnych składników wzmacniających i antyoksydacji, daje efekt wzmocnienia struktury skórnej oraz łagodzenie objawów związanych z nadwrażliwością skóry. Dodatkowo, stosowanie składników mających na celu naprawę bariery lipidowej skóry, przyczynia się do poprawy jej integralności i odporności.

Sensoryczny Turbo Lift

To innowacyjna procedura terapeutyczna, która łączy mechanizmy korneoterapii z zaawansowanymi strategiami anti-aging, oferując kompleksowe podejście do procesu starzenia się skóry. Skierowana zarówno na redukcję widocznych oznak starzenia, jak i wsparcie wewnętrznych mechanizmów regeneracyjnych skóry, co przyczynia się do zachowania jej zdrowia i minimalizuje przyczyny starzenia.

Sensoryczne Odmłodzenie i Rozświetlenie

Stanowi szczegółowo opracowaną metodę terapeutyczną, która harmonijnie integruje zaawansowane metody korneoterapeutyczne z innowacyjnymi technikami rozświetlenia skóry. Kluczowym celem tej procedury jest odmłodzenie i intensywne rozświetlenie skóry, a także poprawa jej ogólnej kondycji. Oparta na zasadach holistycznego podejścia, równoważy efektywną regenerację skórnych struktur z głębokim odprężeniem psychicznym, odzwierciedlając w ten sposób kluczowe wartości well-Being.

Sensoryczne Super Nawilżanie

Intensywnie nawilżający, doskonały zabieg do skóry suchej i odwodnionej. Przywraca równowagę nawilżenia, wspiera integralność bariery skórnej. Kombinacja składników nawilżających i regenerujących wspomaga ogólną kondycję skóry, zapewniając jej zdrowy i promienny wygląd. Skutecznie łagodzi objawy odwodnienia, takie jak ściągnięcie, pieczenie czy podrażnienie.

Luksusowy zabieg odmładzająco – rozświetlający

Całoroczny zabieg ukierunkowany na potrzeby skóry dojrzałej o nierównym kolorycie, poszażałej i zmęczonej, z przebarwieniami. Polega na synchronicznym zastosowaniu indywidualnie dobranego peelingu kwasowego oraz Boostera Askorbinowego- wysokoaktywnego koncentratu 10% Czystej Witaminy C Nowej Generacji. Masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE wprowadza w stan odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy, szyi i karku. Po zabiegu skóra jest rozświetlona, odczuwalnie gładka i widocznie odmłodzona.

Anti-Age & Anti-Spot – Odmładzający zabieg złuszający rozjaśniający przebarwienia

Zabieg złuszczający o efekcie „dopalacza” procesów odnowy biologicznej skóry. Przeznaczony do skóry dojrzałej z objawami starzenia się w postaci zmarszczek, z utratą jędrności o niewłaściwym kolorycie z przebarwieniami oraz widocznymi porami. Polega na synchronicznym zastosowaniu peelingu kwasowego Anti- Agne& Anti- Spot Peel oraz nowatorskiego Boostera z micelarnym Retinolem w otoczce antyoksydacyjnej. Efektem końcowym jest intensywne odświeżenie i rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia skóry oraz stymulacja procesów regeneracyjnych.

Ekspresowy Zabieg Naprawczy na Twarz

Ekspresowy zabieg na twarz podczas zabiegu na ciało. Doskonale regeneruje, nawilża i błyskawicznie poprawia wygląd cery. Pozostawia uczucie ukojenia i odnowy.

Zabiegi pielęgnacyjne ciała

Sensoryczny Rytuał Witalność

Luksusowy rytuał w niezwykle przyjemnej atmosferze WellBeing o działaniu regenerującym i witalizującym. Pobudzi wszystkie zmysły i otuli świeżym zapachem japońskiego Yuzu od pierwszych chwil. Dobrane techniki masażu wprowadzą całe ciało w błogie odprężenie.

Rytuał Aksamitne Piękno

Luksusowy Rytuał kompleksowo odnawiający skórę ciała o działaniu wygładzającym i odżywczym. Rozpieszczający ciało o intensywnym działaniu regenerującym i eksfoliującym. Przemieni suchą skórę w gładki aksamit a specjalnie dobrane techniki masażu Bodyfeeling odprężą całe ciało i wprowadzą w błogostan.

Rytuał Aromatyczne Rewitalizacja

Luksusowy Rytuał odmładzający i multiregenerujący. Błyskawicznie poprawia kondycję skóry suchej, pozbawionej sprężystości. Pobudzające zmysły piękne, kojące zapachy, zredukują stres i przywrócą wspaniały nastrój. Masaż Body feeling przeniesie w krainę łagodności i poczucia bezpieczeństwa.

Wulkaniczny Korneo Pelling Do Ciała Yuzu

Korneo-Body Scrub do ciała o energetyzującym zapachu japońskiego Yuzu dzięki kremowej konsystencji jednocześnie usuwa martwy naskórek i doskonale regeneruje skórę suchą, łuszczącą się. Pozostawia na długo wygładzone ciało, gotowe na przyjęcie składników aktywnych produktów pielęgnacyjnych.

Intensywna Korneo Maska do Ciała Yuzu

Ciało po zastosowaniu maski staje się ponadprzeciętnie gładkie, elastyczne i długotrwale nawilżone. Lekka, konsystencja typu „fresh” i niezwykłe walory sensoryczne pozytywnie wpływają na emocje, dając uczucie niezapomnianej przyjemności, świeżości i wellbeing.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY