ZAMKNIJ MENU

Absolutnie polecam!!!! Cudowna szefowa dbająca o każdy detal! Świetne oferty. Niesamowite rezultaty. Terminy od ręki.

Polecam, super miejsce, sympatyczni pracownicy, masaż świecą bardzo relaksujący. Na pewno będę wracać.

Wymarzone Day Spa. Piękne, przytulne, z cudownymi specjalistami. Wchodzisz i nie chcesz wyjść. Nie wychodzisz bez kolejnej rezerwacji! Moje miejsce od wczoraj ? Jestem dumna z Magdy Gorzkowskiej, która najpierw wymarzyła sobie to miejsce, a potem tak pięknie je zaczarowała!

MiIŁO mi beauty to naprawdę MIŁE miejsce. Zacznę od tego, że pomieszczenia salonu są naprawdę piękne, i po prostu można tam z przyjemnością rozkoszować się zabiegami. Atmosfera jest niesamowita, każdy pracownik tego miejsca jest niesamowicie uprzejmy i pomocny. Zabiegi są wykonywane w sposób bardzo profesjonalny i na najlepszym sprzęcie. Słowem: fantastyczne miejsce! Polecam każdemu.

Miło Mi Beauty to niesamowite miejsce i wyjątkowi specjaliści. Szczegółowa konsultacja przed zabiegiem, cudowny efekt Zaffiro, a także profesjonalny, rozluźniający masaż. Najlepszy na jakim kiedykolwiek byłam! Serdecznie dziękuję za miło spędzony czas. Prawdziwy relaks dla ciała i ducha ? Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta! Do zobaczenia.

Rewelacyjna atmosfera, fajne ceny za usługi, brakowało takiego miejsca w Pruszkowie.

Wszystkie usługi skumulowane w jednym miejscu! A przy tym profesjonalne podejście do klienta. Genialne masaże, świetne hybrydy. Jest pięknie, przytulnie i zawsze MIŁO!

Z serca polecam Miło Mi Beauty. Magiczna aura, którą tworzy dla gości Salonu wyjątkowy Team, sprawia, że zwykła wizyta staje się doznaniem przyjemności w czystej postaci. Będę do Was wracać!

Miło Mi Beauty to wyjątkowe miejsce, pełne fantastycznych, a przy tym przesympatycznych specjalistek (oraz specjalisty)! Spodziewać się można profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, pomocy doświadczonego fizjoterapeuty, a przede wszystkim przemiłej atmosfery. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana! Dzięki Justynie moje paznokcie wyglądają SZA-ŁO-WO! Polecam gorąco i wracam jak najszybciej!

Miło mi to powiedzieć zdecydowanie polecam to miejsce ? od samego wejścia możemy poczuć się dopieszczeni. Dbałość o szczegóły, zabiegi na twarz wykonane z precyzją, indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb zaś masaż rewelacyjne odprężający .. Pełen relaks i to w środku miasta:)

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY