ZAMKNIJ MENU
Lifting twarzy Zaffiro

Każdy marzy o pięknej, jędrnej cerze i chciałby zachować młody wygląd jak najdłużej. Niestety, z upływem lat skóra wiotczeje – traci sprężystość i napięcie. Można jednak temu zaradzić stosując lifting twarzy Zaffiro.

Czym jest Zaffiro?

Zaffiro to jeden z zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Można go wykonać zarówno na twarzy, jak i całym ciele. Jest to pewien rodzaj termoliftingu, co oznacza, że podczas wykonywania tego zabiegu wykorzystuje się działanie światła podczerwonego bądź fal radiowych. Światło bądź fale sprawiają, że podnosi się temperatura w skórze właściwej pacjenta, a dzięki temu jego skóra staje się napięta oraz bardziej jędrna. Pobudzane są również włókna kolagenowe, które produkują więcej cennych składników, a dzięki temu zwiększa się gęstość skóry i tak o to uzyskuje się efekt liftingu. Zabieg Zaffiro na twarz sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, a skóra staje się bardziej napięta oraz ujędrniona. Warto zauważyć, iż zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny (nie stosuje się podczas niego skalpela i nie trzeba nacinać skóry) oraz bardzo bezpieczny.

Kiedy potrzebny jest termolifting twarzy?

Starzenie się jest procesem, którego nie jesteśmy w żaden sposób całkowicie zatrzymać, ale stosując pewne metody możemy go spowolnić, a także odwrócić jego działanie poprzez pobudzanie komórek oraz procesów regeneracyjnych do pracy. Kiedy warto zdecydować się na termolifting twarzy? Najlepiej to zrobić wtedy, gdy z powodu wieku lub sporej utraty wagi, nasza skóra jest zauważalnie mniej elastyczna i zaczynamy dostrzegać w lustrze pierwsze zmarszczki, które są oznakami zmniejszenia się ilości elastyny oraz kolagenu w skórze. Lifting twarzy Zaffiro polecamy wszystkim tym osobom, które chcą szybko i efektownie odmłodzić wygląd swojej cery bez użycia skalpela oraz bez przechodzenia długiej i koniecznej rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu

Lifting twarzy Zaffiro powinno się wykonać, gdy chce się poprawić:

 • owal twarzy,
 • opadające policzki,
 • napięcie, jędrność i gęstość skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • bruzdy wargowo-nosowe,
 • zmarszczki.  

Przeciwwskazania do zabiegu

Istnieje również kilka przeciwwskazań do zabiegu, z powodu których nie powinno się wykonywać termoliftingu twarzy. Należą do nich:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • rany na skórze,
 • choroba nowotworowa,
 • choroba autoimmunologiczna,
 • stosowanie leków światłouczulającymi,
 • implanty,
 • krótki okres po zastosowaniu wypełniaczy.

Efekty zabiegu Zaffiro na twarzy

Termolifting twarzy Zaffiro pozwala uzyskać widoczne efekty już po pierwszym zabiegu, jednak należy pamiętać, że potrzeba co najmniej kilku, by uzyskać znaczny i długotrwały rezultat. Zabieg Zaffiro na twarz najlepiej stosować tuż przed ważną okazją lub wielkim wyjściem, gdy chcemy wyglądać promiennie, młodo i świeżo. Lifting twarzy Zaffiro należy do zabiegów bankietowych, czyli takich, które pozwalają natychmiast uzyskać efekt, a przy tym nie pozostawiają żadnych śladów na skórze. Po liftingu skóra jest wyraźniej bardziej napięta i jędrna, zwłaszcza w miejscach, w których wcześniej była rozciągnięta. Poprawia się również gęstość skóry, a zmarszczki i bruzdy zostają spłycone.  

Efekty uboczne

Po zabiegu Zaffiro na twarz zwykle nie pojawiają się żadne efekty uboczne. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się na skórze niewielkie obrzęki lub rumień, jednak znikają one bezpowrotnie w ciągu kilku godzin.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY