ZAMKNIJ MENU

Masaż Pruszków

W ofercie naszego salonu w Pruszkowie znajdziecie Państwo masaż manualny różnego rodzaju: klasyczny, relaksacyjny, ujędrniający, leczniczy, masaż bańką chińską, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami. Nie ma lepszego urządzenia do masażu niż ludzkie dłonie. Masaże pozwalają zredukować napięcie, zrelaksować umysł oraz zmniejszyć poziom stresu. Podaruj sobie dobry nastrój – przyjdź do Miło Mi Beauty i oddaj się w ręce naszych wykwalifikowanych masażystów.

Formy i techniki masażu

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny, to masaż klasyczny. Może on występować jako masaż częściowy obejmujący wybraną partię ciała (np. masaż pleców) lub jako zabieg na całe ciało, czyli masaż całościowy. Stosowane techniki oddziałują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe, a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny. Szczególnie polecany jest osobom, które stykają się z masażem po raz pierwszy. Masażysta dostosowuje intensywność zabiegu do potrze bosoby masowanej.

Masaż idealny dla siedzących

Na zabieg – poza posiadaczami schorzeń ortopedycznych, neurologicznych oraz napięć mięśniowych – zapraszamy osoby, których tryb życia i pracy jest siedzący. Długotrwałe utrzymywanie pozycji siedzącej – przez 8 godzin dziennie lub dłużej – sprawia, że mięśnie są zmęczone, pojawiają się bóle pleców i głowy oraz napięcia mięśniowe. Gdy pojawi się ból, to znak, że trzeba odpowiednio zareagować. Wskazany jest oczywiście ruch –codzienny spacer, trwający kilkanaście-kilkadziesiąt minut, to dobry początek. Nieocenionym wsparciem będzie masaż. Pruszków i salon Miło Mi Beauty oferuje masaż całościowy lub częściowy (np. tylko pleców lub pleców i karku). Pobudza on krążenie, obniża napięcie oraz eliminuje ból.

Masaż na prezent

Masaż to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby z rodziny, przyjaciela lub swojej drugiej połówki. Voucher na masaż w Pruszkowie – w naszym salonie Miło Mi Beauty – sprawi wielką radość i będzie wytchnieniem po długim, ciężkim dniu. By zamówić voucher na wybrany zabieg lub kwotę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Bon podarunkowy można również kupić na miejscu – honorujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartą.

Masaż jako atrakcja spotkania firmowego

Nasz salon Miło Mi Beauty przygotował atrakcyjne pakiety zabiegów dla firm. Kilka spędzonych u nas godzin to oryginalny pomysł na spotkanie firmowe i integrację. Na powitanie każdy uczestnik dostaje kieliszek prosecco, a następnie oddaje się serii zabiegów. Proponujemy 3 atrakcyjne pakiety, w dwóch znajduje się masaż pleców. Salon podczas takiego spotkania jest zamknięty dla innych klientów. Na życzenie firmy możemy także zamówić catering. Zapraszamy do kontaktu osoby z działów HR lub kadr z powiatu pruszkowskiego, które szukają miejsca na nietypową i wyjątkową integrację dla pracowników. Masaż w Pruszkowie – w salonie Miło Mi Beauty –może być idealnym początkiem firmowej integracji.

W pakiecie taniej

Klientom naszego salonu oferujemy atrakcyjne pakiety – przy zakupie dziesięciu, jedenasty masaż jest gratis. Ponadto również trwa inna promocja: do pakietu 10 wybranych masaży sauna na podczerwień gratis. O szczegóły na temat zabiegu i wolne terminy na masaż w Pruszkowie przy ul.Bohaterów Warszawy 4 można zapytać mailowo lub telefonicznie.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY