ZAMKNIJ MENU

Hit rewitalizacji skóry – mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe którą pokochali nasi klienci

Mezoterapiaz Neuvia Hydro Deluxe przynosi rewelacyjne efekty!  Rewitalizuje iodświeża naszą skórę i pobudza produkcję kolagenu, Nawilżona i ujędrniona skóraodzyskuje witalność oraz młody i świetlisty wygląd.Małe zmarszczki znikają acienie pod oczami rozświetlają się

Dlakogo?

Zalecana jest wszystkim, którzy potrzebują odświeżenia i gruntownego odżywienia skóry. Dzięki zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje sprężystość, jędrność i świeżość. Rewitalizacja skóry po zabiegu jest widoczna już na drugi dzień i wystarcza na wiele tygodni. Najlepszy efekt widoczny jest po przeprowadzeniu serii zabiegów w odstępach 2 lub 3 tygodni.

Co zawiera preparat Neauvia Hydro Deluxe?

Rewitalizacja skóry wynika przedewszystkim z całkowicie unikalnego składu wypełniacza, któryposiada bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego iniewielką ilość hydroxyapaptytu wapnia. Kwas ten w naturalny sposób wypełniaprzestrzenie międzykomórkowe wyrównując i znacząco odświeżając skórę.Hydroxyapatyt wapnia wspomaga powstawanie nowych włókien kolagenowych, copowoduje ujędrnienie skóry.

Zabieg przeprowadzany jest tradycyjną metodą mezoterapii igłowej – seria drobnych, precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach, pozwala na jego równomierne rozmieszczenie w skórze. Dzięki temu powierzchnia skóry jest odżywiana i rewitalizowana równomiernie i dogłębnie.

Po zakończeniu mezoterapii skóra może być przez jakiś czas lekko opuchnięta a także mogą wystąpić na niej drobne zasinienia lub zaczerwienia, które jednak bez trudu można ukryć pod makijażem. Utrzymują się ok 3 lub 4 dni od zabiegu.  

Umów się na wizytę a czeka na ciebie prezent -piękna jedwabna apaszka zaprojektowana przez: La Mania. Zadzwoń do nas: 517544708

Maseczka nie jedno ma imię ? La Mania x Neauvia Hydro Deluxe

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY