ZAMKNIJ MENU

Kiedy krem nawilżający już nie rozwiązuje problemu jak jeszcze kilka lat temu, warto rozważyć skuteczniejsze zabiegi. Po trzydziestce proces starzenia skóry zaczyna się na dobre. Tracimy kwas hialuronowy, słabną mechanizmy odnowy. Do tego w dużym mieście nasza skóra jest narażona na szkodliwe działanie zanieczyszczeń i klimatyzacji. Dlatego konieczna jest odpowiednia regeneracja, którą znajdziesz u nas w Miło Mi Beauty.

Skóra kobiety w wieku około 40 lat zawiera zaledwie połowę kwasu hialuronowego w porównaniu do okresu dziecięcego. Wiotczeje, ma niejednolity kolor, pojawiają się zmarszczki i łatwiej się podrażnia. Zamiast czekać, aż do tego dojdzie i naprawiać skutki odwodnienia, warto zadziałać profilaktycznie i już w wieku 30 lat pomóc skórze nawilżyć się od wewnątrz.

Tak właśnie działa mezoterapia igłowaWykorzystuje ona nowatorską formułę stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Skóra zachowuje optymalny poziom nawilżenia, jest jędrniejsza, elastyczniejsza i gładsza. Zaletą tego zabiegu jest to, że świetnie nadaje się on do regeneracji bardzo delikatnych okolic. Skutecznie przywraca sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu i dłoni- czyli obszarów, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia. Zabieg gwarantuje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Są one błyskawiczne i widoczne gołym okiem, czyli takie, jakie lubimy najbardziej.

NAWILŻENIE TO SŁOWO KLUCZ DOBREJ PIELĘGNACJI. Dlatego wskazane są 3 zabiegi co 3-4 tyg. Aby podtrzymać efekty, dobrze jest wykonać jeden przypominający zabieg co pół roku. Skóra nie tylko wygląda młodziej, ale faktycznie się regeneruje. Preparat podaje się na twarz, szyję i dłonie. Skórę przed zabiegami można znieczulić preparatem z lidokainą. Produkt nadaje się dla kobiet i mężczyzn.

Oprócz mezoterapii igłowej w Miło Mi Beauty znajdziesz zabiegi nawilżające jak: Yonelle Biofusion Second Skin – intensywne nawilżanie z efektem młodszej, „drugiej skóry”

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

2 października 2019

3 września 2019

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY