ZAMKNIJ MENU

Termolifting Zaffiro – jakie efekty można uzyskać, wykonując serię tych zabiegów z falami radiowymi w naszym salonie? Jakie są do tego wskazania i ewentualne skutki uboczne? 

Na czym polegają zabiegi Zaffiro? 

Zabiegi Zaffiro zaliczane są do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Gwarantują m.in. wygładzanie zmarszczek, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry. Są bezinwazyjne, bo bez użycia skalpela, bezpieczne i coraz popularniejsze. Zaffiro to rodzaj termoliftingu, czyli zabiegu w którym wykorzystywane jest działanie fal radiowych lub światła podczerwonego. Podnoszą one temperaturę w skórze właściwej pacjenta. Dzięki temu ciepłu, wyemitowanemu przez nowoczesne urządzenia do zabiegów Zaffiro, skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Ponadto włókna kolagenowe są pobudzone do odnowy i produkcji, dzięki czemu zwiększa się gęstość skóry oraz uzyskuje się efekt liftingu. 

Wskazania do termoliftingu Zaffiro twarzy

Zabiegi Zaffiro wykonuje się zarówno na twarz, jak i całe ciało. Wskazania, by się zdecydować na termolifting twarzy, to przede wszystkim: 

  • owal twarzy wymagający poprawy,
  • brak jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie, 
  • mniejsza gęstość skóry twarzy, szyi i dekoltu wynikająca z procesu starzenia się lub po utracie wagi, 
  • opadające policzki,
  • bruzdy wargowo-nosowe,
  • zmarszczki.

Wskazania do termoliftingu Zaffiro ciała

Zabiegi Zaffiro wykonuje się także często w problematycznych obszarach ciała, takich jak brzuch czy uda, a także w miejscach, które trudno wyćwiczyć: ramionach czy obszarze nad kolanami. Wskazania do termoliftingu Zaffiro ciała to przede wszystkim: 

  • brak elastyczności i napięcia skóry w obszarach, które trudno wymodelować ćwiczeniami, np. skóry nad kolanami czy ramionach,
  • obkurczona skóra brzucha po porodzie,
  • rozstępy lub blizny (np. po ciąży czy utracie wagi), 
  • niesatysfakcjonujący wygląd i jędrność brzucha, wewnętrznej strony ud, piersi i innych obszarów ciała, gdzie skóra jest rozciągnięta lub obwisła. 

Zaffiro – efekty, jakie można uzyskać

Termolifting Zaffiro – efekty po zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, ale najlepsze rezultaty przynosi wykonanie serii. Ten zabieg na twarz jest polecany przed wielkim wyjściem lub ważną uroczystością, gdy zależy nam na nienagannym wyglądzie i promiennej skórze. Po termoliftingu Zaffiro twarzy nie pozostają żadne ślady, siniaki czy krwiaki, dlatego zalicza się go do zabiegów bankietowych, czyli dający natychmiastowy efekt. Efekty termoliftingu Zaffiro na ciało to wyraźna poprawa napięcia skóry, większa jędrność, a także napięcie w miejscach, gdzie była ona obwisła lub rozciągnięta. Można także przy jego pomocy poprawić gęstość skóry – np. dłoni czy szyi, po których widać upływający czas. Po serii na twarz zredukowane zostaną zmarszczki i nieestetyczne, postarzające bruzdy. 

Zabieg Zaffiro – efekty uboczne

Czy po zabiegu, jakim jest termolifting Zaffiro, odczuwa się jakieś skutki uboczne? Sytuacje te są bardzo rzadkie. Po zabiegu sporadycznie wystąpić może niewielki obrzęk lub rumień, jednak znika on w przeciągu kilku godzin. Termolifting Zaffiro ma zatem znaczną przewagę nad innymi zabiegami, takimi jak mezoterapia igłowa czy wypełniacze, bo nie pozostawia żadnych śladów. Stosując tę technologię, pobudza się skórę do naturalnej stymulacji, wykorzystując jej naturalny potencjał antystarzeniowy.

Zapisz się na pierwszy termolifting Zaffiro

Termolifting Zaffirojest jednym z zabiegów, który oferujemy naszym klientom. Proponujemy pojedyncze zabiegi na twarz lub jakiś obszar ciała, np. kolana, wewnętrzna część ud, brzuch, piersi czy ramiona. Istnieje także możliwość wykupienia serii 3 zabiegów, co po prostu bardziej się opłaca. 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY