ZAMKNIJ MENU

Zaffiro sekret bezinwazyjnego liftingu.

W naszym salonie Miło Mi Beauty często rekomendujemy zabieg Zaffiro, który w pełni odpowiada oczekiwaniom naszych klientek.

Kiedy rozmawiam z klientkami o tym, czego oczekują od nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, niemal zawsze słyszę te same odpowiedzi, bezinwazyjny lifting, brak rekonwalescencji, skuteczna metoda, bezbolesny zabieg.

Jak działa Zaffiro?

Zabieg Zaffiro to bezinwazyjny termolifting o skutecznym działaniu. To tzw „zabieg bankietowy” czyli taki po którym klient może wrócić do codziennych czynności. Innowacyjne działanie światła podczerwonego IR, w połączeniu z oczyszczającym water peelingiem Zaffiro daje rewelacyjne rezultaty zabiegowe. Stymuluje skórę do produkcji kolagenu i naturalnej przebudowy. Zaffiro to przełomowe urządzenie, które powstało w wyniku wieloletnich badań i we współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym – Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti -Aging w Rzymie. Technologia Zaffiro jest stosowana z powodzeniem już od 10 lat.

Dla kogo jest zabieg Zaffiro?

Zabieg jest lubiany i sprawdza się zarówno u kobiet jak i mężczyzn w każdym przedziale wiekowym, wszędzie tam gdzie jest potrzeba napięcia i ujędrnienia skóry. Dzięki zastosowaniu technologi termoliftingu podczerwienią z jednoczesnym chłodzeniem jest to zabieg bezbolesny i co bardzo istotne bezinwazyjny. Z powodzeniem można wykonywać go w czasie lunchu i potraktować jako chwila relaksu, chwilę dla siebie.

Jakie efekty daje zabieg Zaffiro?

Termolifting Zaffiro poprawia gęstość i elastyczność skóry. Powoduje skrócenie włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra wyraźnie się napina. Podkreślony zostaje owal i kontur twarzy, spłyceniu ulegają bruzdy nosowo wargowe i zmniejszają się tzw. chomiki.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

20 lipca 2020

3 września 2019

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY