ZAMKNIJ MENU

Paznokcie po hybrydzie czy żelu nie są w najlepszej kondycji. Nierzadko stają się kruche, rozdwajają się ich końcówki, a w najgorszym przypadku łamią bez wyraźnego powodu. W przypadku pogorszenia się kondycji paznokci po hybrydzie warto rozważyć kurację pielęgnacyjną, która je wzmocni. Czy manicure japoński to dobry wybór?

Manicure japoński

Manicure japoński to bardzo prosty zabieg pielęgnacyjny, na który warto zdecydować się w salonie kosmetycznym. Choć dostępne są specjalne zestawy do zabiegu, który można wykonać w domu, należy zauważyć, że nigdy on nie będzie przeprowadzony w tak profesjonalny sposób jak właśnie w salonie z użyciem najwyższej jakości preparatów i narzędzi. Zabieg ten doskonale wzmacnia paznokcie poprzez dostarczenie im witamin oraz keratyny. Odżywione w ten sposób paznokcie są zdrowe, bardzo mocne, elastyczne i błyszczące. Manicure japoński to jeden z najlepszych sposobów na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Co ważne – większość problemów z nimi znika już po pierwszym zabiegu!

Jak wygląda manicure japoński?

Jest to niezwykle prosty zabieg, który polega na wcieraniu w paznokcie substancji (specjalnego pudru lub specjalnej pasty) z witaminami oraz minerałami, które znakomicie regenerują płytkę. Zabieg ten doskonale odżywia i wzmacnia, dlatego warto stosować go regularnie, a zwłaszcza wtedy, gdy nasze paznokcie są z jakiegoś powodu osłabione. Podczas zabiegu stosuje się wyłącznie substancje oraz narzędzia z naturalnych składników. Pilniki czy polerka są wykonane z tworzywa ceramicznego i skóry jelenia, natomiast patyczki z drzewa pomarańczowego. Wszelkie kremy, pasty, pudry i olejki zawierają naturalne elementy, takie jak wosk pszczeli, puder perłowy, mleko ryżowe, olejek yang-ylang, olejek jojoba, żeń-szeń, wyciąg z bambusa, wanilia, nasiona lotosu, wodorosty czy czerwona herbata.

Jak wygląda zabieg krok po kroku:

1.   Usunięcie starego lakieru, zdezynfekowanie dłoni specjalnym płynem, nałożenie rozgrzewającego kremu z pszczelim woskiem;

2.   Skrócenie płytki paznokci za pomocą ceramicznego pilnika;

3.   Zmiękczenie skórek olejkiem jojoba i odsunięcie ich patyczkiem;

4.   Użycie specjalnej polerki z pastą z witaminami i minerałami;

5.   Użycie polerki z różowym pudrem do zabezpieczenia nałożonej wcześniej pasty;

6.   Masaż dłoni ciepłymi olejkami.

Manicure japoński – efekty

Prawidłowo wykonany zabieg daje natychmiastowe widoczne efekty. Osłabiona, krucha, łamliwa czy i rozdwojona płytka paznokcia jest wyraźnie wzmocniona i odbudowana. Japoński manicure powinno się stosować regularnie, a także zawsze po hybrydzie czy żelu, kiedy płytka jest przesuszona i łamliwa i wymaga natychmiastowej regeneracji. Dostarczenie paznokciom niezbędnych witamin i minerałów sprawi, że będą ona wzmocnione, ale i wygładzone oraz elastyczne i błyszczące, przez co będą nie tylko zdrowsze i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne, ale i poprawi się ich wygląd.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

17 września 2020

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY