ZAMKNIJ MENU

Co to jest endermologie LPG i na czym polega ten zabieg? Jakie efekty można osiągnąć po wykonaniu serii? Czy są do niej jakieś przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Co to jest endermologie LPG?

Co to jest endermologie LPG? Najprostsza i najkrótsza odpowiedź na to pytanie zawiera się w dwóch słowach: masaż podciśnieniowy. Nieco rozwijając ten temat i rozszerzając o więcej informacji: ten innowacyjny zabieg przynosi efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne. Wykonuje się go specjalistycznym urządzeniem, które działa na skórę i tkankę łączną. Obszary, które można poddać endermologie LPG, to większość partii wymagających odchudzania, redukcji cellulitu, poprawy konturu lub wymodelowania. Endermologie LPG działa odchudzająco, odmładzająco i oczyszczająco. Stosowana jest także w celach terapeutycznych, bo zmniejsza różnego rodzaje bóle. Endermologie LPG różnych partii ciała – za wyjątkiem twarzy – wykonywana jest w specjalnym, izolacyjnym stroju, który pacjent zakłada przed rozpoczęciem każdej sesji masażu podciśnieniowego. Kostium chroni przed mikrourazami i zaciąganiem się włosków w trakcie przesuwanie głowicy aparatu do endermologie LPG po jego ciele.

Kiedy warto zdecydować się na endermologie LPG Alliance?

Najczęściej po endermologie LPG Alliance sięgają osoby, które chcą osiągnąć efekt wyszczuplenia, redukcji cellulitu i wymodelowania sylwetki. W trakcie masażu podciśnieniowego metabolizm zostaje pobudzony do wzmożonej pracy, dzięki czemu toksyny i nadmiar tkanki tłuszczowej są szybciej wydalane z organizmu. Endermologie LPG Alliance wykazuje także dobre właściwości antystarzeniowe – działa na tkankę skórną i podskórną i stymuluje do produkcji kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za elastyczność i ujędrnienie. Endermologie LPG twarzy wygładza drobne zmarszczki.

Efekty po zabiegu

Endermologie LPG Alliance – efekty po zabiegu

Endermologie LPG Alliance – dobre efekty po tym zabiegu są widoczne już po trzeciej sesji, jednak by były one pełne i najbardziej satysfakcjonujące, zalecane jest wykonanie całej serii. Ile masaży? Szacuje się, że seria powinna liczyć co najmniej 10 seansów lipomasażu, każdy trwający minimum 30 minut lub dłużej (w zależności od partii ciała lub twarzy, poddawanej zabiegowi). Należy je powtarzać w częstotliwości co 2-4 dni (lub 2 razy w tygodniu). Jakie efekty można osiągnąć? Wyraźne odmłodzenie, ujędrnienie oraz poprawę elastyczności danej partii ciała (np. twarzy, szyi, dekoltu). Inny efekt to redukcja zmarszczek oraz poprawa konturu twarzy. Endermologie LPG Alliance to także remedium na rozstępy (np. po ciąży lub nagłym schudnięciu) i blizny (np. po trądziku). Po serii sylwetka staje się wymodelowana, a brzuch, pośladki czy uda – w zależności od tego, jaki obszar był poddawany lipomasażom – stają się gładkie, bez cellulitu i z widocznie mniejszą ilością tkanki tłuszczowej. 

Endermologie LPG Alliance – efekty uboczne

Wiele zabiegów – w tym także endermologie LPG Alliance – ma efekty uboczne. W przypadku lipomasażu może to być dyskomfort bólowy okolic ciała poddawanych zabiegowi. Innym skutkiem ubocznym są niewielkie siniaki lub wybroczyny. Endermologie LPG Alliance nie jest wskazana u osób, które są nadwrażliwe dotykowo lub mają płytko unaczynioną skórę, na której łatwo powstają pajączki. Również posiadaczki lub posiadacze żylaków powinni skonsultować sesję endermologie LPG z lekarzem lub osobą, która będzie wykonywać lipomasaż. 

Endermologie LPG Alliance w naszym salonie

Wykonujemy zabieg endermologie LPG w Pruszkowie – w naszym salonie Miło Mi Beauty. Każdego, kto szuka bezinwazyjnego sposobu na pobudzenie skóry do odnowy, odmłodzenia i ujędrnienia bez użycia skalpela, zachęcamy do wizyty. Naszym klientom, przy zakupie pakietu zabiegów endermologie LPG Alliance, oferujemy miesięczną kurację suplementami Nature For Cell Slim w cenie 198 zł za opakowanie zamiast 289 złotych. Środki te są doskonałym uzupełnieniem tego zabiegu, przedłużają i intensyfikują działanie lipomasażu. 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

20 lipca 2020

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY