ZAMKNIJ MENU

GLOW X9 DIVES - cennik

Zabieg Glow X9

Zabieg Glow X9

Intensywny zabieg biostymulujący dedykowany do wielopoziomowej przebudowy skóry oraz niwelowania wszelkich defektów skórnych. Proces przebudowy i rewitalizacji zachodzi bez nadmiernego złuszczania naskórka i uszkodzeń w płaszczu foto ochronnym skóry. Dedykowany do całorocznego stosowania w zależności od rodzaju wybranego zabiegu.

Wskazania do zabiegu: wygładzanie zmarszczek, zmniejszanie widoczności porów skóry, efekt pogrubiania skóry w miejscach, gdzie jest wiotka, usuwanie cieni pod oczami, rozstępy, blizny po trądzikowe i oparzeniowe, zmarszczki i przebarwienia dekoltu, zmarszczki na szyi oraz odmładzanie dłoni.

Skład i sposób działania

Kwas trójchlorooctowy (TCA)

Jest pochodną kwasu octowego i stanowi najsilniejszy kwas pochodzenia organicznego stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Powoduje chemiczne uszkodzenie naskórka, mogące sięgać nawet do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Inicjuje procesy autonaprawcze, polegające na całkowitej wymianie uszkodzonych komórek i głębokiej redermalizacji skóry. Pozytywnie wpływa na metabolizm i strukturę skóry, stymulację syntezy kolagenu i elastyny oraz uzupełnienie Endogennego kwasu hialuronowego.

Fenol

Peeling o najsilniejszym działaniu redermalizującym i dermoplastycznym. Powoduje głębokie odtworzenie warstw Skórnych i znaczącą poprawę napięcia. Stosowanie fenolu pozwala na zaawansowane odmłodzenie skóry, widoczne wygładzenie zmarszczek i ściągnięcie skóry, dzięki czemu jest ona napięta jak po liftingu chirurgicznym. Fenol jest również skuteczny w likwidowaniu głębokich przebarwień oraz blizn potrądzikowych.

Kwas ferulowy

Jeden z najsilniejszych antyoksydantów i najskuteczniejszych składników opóźniających procesy starzenia egzogennego. Uodparnia skórę na promieniowanie ultrafioletowe i negatywny wpływ zanieczyszczeń, smogu i innych czynników środowiskowych. Hamuje aktywność enzymu tyrozynazy, blokując powstawanie przebarwień i hiperpigmentacji. Stymuluje regenerację oraz odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz białek podporowych skóry.

Kwas salicylowy

Betahydroksykwas o silnym działaniu keratolitycznym i antybakteryjnym. Reguluje odnowę komórkową skóry i działa złuszczająco na obumarłą warstwę rogową naskórka. Oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych w skórze, zapobiegając nasilaniu się trądziku. Niweluje następstwa trądziku – wygładza pory i blizny oraz skutecznie redukuje przebarwienia.

Kwas glikolowy

Kwas AHA o najmniejszej cząsteczce. Posiada silne właściwości złuszczające i dermoplastyczne. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, glikozaminoglikanów i elastyny, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i poprawy jędrności skóry. Intensywnie złuszcza usuwając zmiany pigmentacyjne. Oczyszcza gruczoły łojowe, gdzie rozkłada zalegające korneocyty, hamując w ten sposób rozwój trądziku.

Kwas migdałowy

Kwas AHA o dużej gradiacji i wysokim profilu bezpieczeństwa, pozyskiwany z gorzkich migdałów. Zwiększa proliferację i wymianę komórek przy niskim poziomie podrażnienia skóry. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i porów oraz poprawia strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie zastosowanie i efektywność w wielu problemach estetycznych sprawia, że jest jednym z najczęściej tosowanych peelingów w kosmetyce i medycynie.

Kwas fitowy

Silny antyoksydant o działaniu nawilżającym oraz ujędrniającym. Ze względu na działanie normalizujące polecany jest dla cery tłustej. Stabilizuje witaminę C oraz potęguje synergiczne działanie składników aktywnych.

Proretinol

Delikatniejsza forma retinolu. Stymuluje proliferację i odnowę naskórka, działa silnie rewitalizująco. Poprzez działanie keratolityczne i depigmentujące rozjaśnia skórę i redukuje przebarwienia.

DIVES GLOW X9 – CZAS ZABIEGU: 40-50 min
SERIE ZABIEGÓW: 4 zabiegi w serii co 14-21 dni,
Cena za jeden zabieg
Twarz 300 zł 
Twarz, szyja i dekolt 400 zł

Cena zabiegu z mikronakłuwaniem twarz 400 zł
Twarz ,szyja i dekolt 500 zł

W Pakiecie 4 zabiegów- 15% rabat

4 zabiegi w serii połączone z mezoterapią mikroigłową co 4 tygodnie

1 zabieg bankietowy

WSKAZANIA POZABIEGOWE: Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy: nie nakładać makijażu do 12 godzin po zabiegu i bezpośrednio po zabiegu unikać ekspozycji na naturalne lub sztuczne promieniowania ultrafioletowego. Nie można korzystać z sauny i robić innych zabiegów. Zaleca się stosować bogate kremy regenerujące oraz wysokie filtry UV np. DIVES MED – GLOBAL PROTECTION SPF 50 o w przypadku wystąpienia efektu keratolitycznego, nie usuwać i nie odrywać płatków złuszczającej się skóry i nie stosować innych środków peelingujących i substancji o właściwościach drażniących do momentu całkowitej rekonwalescencji skóry.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY