ZAMKNIJ MENU

Pixel Peel - cennik

Pixel Peel

PIXEL PEEL jest zabiegiem łączącym mikronakłuwanie frakcyjne urządzeniem Dermapen i głębokie złuszczanie skóry kwasem TCA.

Zabieg dedykowany jest głównie osobom z bliznami po trądziku, oraz z rozstępami skóry.

Pixel peel to powstałe mikrourazy skóry w wyniku działania Dermapenu wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz działanie kwasu trójchlorooctowego TCA.

Działanie TCA polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór kwasu trójchlorooctowego – TCA dogłębnie modyfikuje przenikalność skóry po peelingu i pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej.

Główne wskazania do zastosowania:

  • blizny potrądzikowe
  • rozstępy
  • fotostarzenie
  • hyperpigmentacja
  • zmarszczki
  • skóra palacza

Pixel Peel może powodować utrudnienia w życiu codziennym pacjenta ze względu na łuszczenie.

Zabieg wymaga konsultacji z kosmetologiem i dopiero po kwalifikacji może być wykonany u klienta,

Zabieg wykonuje się od jesieni do wczesnej wiosny.

PIXEL PEEL to zabieg łączący zastosowanie mikronakłuwania frakcyjnego przy użyciu dermapenu i peelingu TCA w trakcie tej samej sesji leczenia.

Połączenie efektów obu metod pozwala z powodzeniem usuwać blizny, rozstępy, przebarwienia i odmładzać skórę.

Dermapen poprzez mikronakłucia stymuluje naturalną regenerację skóry oraz ułatwia przenikanie substancji aktywnych zawartych w peelingu w głąb skóry. TCA to roztwór 15% kwasu trójchlorooctowego zawierający również 4 alfahydroksykwasy, kwas askorbinowy i cytrynowy – antyoksydanty ułatwiające penetrację TCA w głąb skóry

Wykończenie zabiegu stanowi nałożenie maski Post Peel, która ma silne działanie antyoksydacyjne, łagodzące i wspomagające procesy gojenia. Działanie tego peelingu cechuje się postępującą naprawą tkanek, przy minimalnej w porównaniu z innymi peelingami destrukcji.

PIXEL PEEL przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym skóry, nie jest więc bardzo bolesny. Po zabiegu skóra jest nieco obrzęknięta i zaczerwieniona, pojawia się również złuszczanie. Efekty są spektakularne, widoczne już po jednym zabiegu. W przypadku zaawansowanych problemów, np. blizn potrądzikowych wskazanie jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 4 – 6 tygodniowych.

Piling łączony jest razem z zabiegiem polegającym na mikronakłuwaniu frakcyjnym przy użyciu urządzenia medycznego Dermapen™. Powstałe w wyniku nakłuć mikrourazy mobilizują skórę do odbudowy i tym samym do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Po serii nakłuć Dermapenem™ lekarz podaje na skórę 15% kwas TCA (trójchlorooctowy) a po zabiegu aplikuje pacjentowi krem Post peel, który działa silnie stymulująco, antyoksydacyjnie i wspomagająco na gojenie skóry

Miedzy 3-6 dniem po zabiegu następuje intensywne złuszczanie skóry, które prowadzi do regeneracji i przebudowy tkanek.

Piling ma zastosowanie w złuszczaniu różnych warstw skóry: może działać powierzchownie, średniogłęboko i głęboko.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim pacjentom z bliznami potrądzikowymi. Stosowany jest również w przypadku rozstępów, a także jako doskonała terapia odmładzająca skórę.

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY