ZAMKNIJ MENU

Nukleofill - cennik

Nukleofill

NUCLEOFILL — LIFTING BEZ ZMIANY RYSÓW TWARZY

Nucleofill jest preparatem o potrójnym działaniu, dającym niesamowite efekty. Innowacyjna koncepcja bioregeneracji skóry działa na poziomie liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Skumulowanie tych trzech właściwości pozwala na głęboką odnowę i biorestrukturyzację skóry. Koncepcja produktu została oparta na bazie naturalnych polinukleotydów, które pozwalają osiągnąć efekt liftingu bez użycia skalpela. Nucleofill jest w pełni wchłanialny i hypoalergiczny. Bazuje na bezpiecznych komponentach — nie zawiera białek ani cukrów, dlatego kuracja jest całkowicie bezpieczna. Żelowa konsystencja i idealnie dobrana lepkość wpływają na łatwe podawanie przy iniekcji oraz gwarantują jednakowe rozprowadzenie w strukturze skóry.

Współdziałanie trzech elementów kluczem do młodości i naturalnego piękna

Ukierunkowanie działania preparatu w trzech różnych sferach pozwala osiągnąć wyraźnie odmłodzoną linię twarzy. Ten spektakularny efekt można uzyskać zaledwie w kilku seriach zabiegowych. Pierwszy mechanizm odpowiada za biostymulację, która prowadzi do regeneracji tkanek. Zaraz po zabiegu odczuwane jest wyraźne zagęszczenie skóry i poprawę jej jędrności. Antyoksydacja, natomiast opiera się na zahamowaniu procesów starzenia się cery poprzez wyeliminowanie wolnych rodników, które negatywnie wpływają na jej kolor i kondycję. Ostatni cel preparatu to głębokie nawilżenie poprzez związanie wody za pomocą polinukleotydów. W ten sposób skóra odzyskuje dawny blask i staje się na powrót elastyczna, odejmując co najmniej kilku lat od ogólnej aparycji pacjentki.

Dla kogo zalecana jest kuracja? Innowacyjna kuracja z wykorzystaniem Nucleofillu polecana jest wszystkim , którzy dostrzegli oznaki upływającego czasu. Produkt jest całkowicie naturalny i niegroźny dla zdrowia. Substancję aktywną — polinukleotyd — pozyskuje się z ryby, dlatego preparat jest absolutnie bezpieczny. Kurację stosuje się bez względu na wiek i rodzaj skóry.

Wielowymiarowe efekty zabiegu z całą pewnością docenią pacjenci, którzy obserwują u siebie obniżenie napięcia skóry i problem z jej jędrnością, odwodnienie i poszarzałą cerę. Wszechstronne działanie Nucleofillu jest również receptą na nieestetyczne blizny i rozstępy.

Zalety kuracji z wykorzystaniem innowacyjnego preparatu Nucleofill:

  • Poprawa elastyczności i jędrności skóry.
  • Efekt liftingujący.
  • Naturalna poprawa kolorytu i podniesienie linii twarzy.
  • Głębokie nawilżenie tkanek.
  • Działanie antyoksydacyjne.
  • Długotrwałe rezultaty.
  • Małoinwazyjna metoda wprowadzenia preparatu.
  • W pełni bezpieczny, bez substancji o potencjale uczulającym.

Natychmiastowe efekty bez bólu — przebieg kuracji

Zabieg zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjentki. Proces wprowadzenia substancji przebiega drogą iniekcji, poprzez nakłucie skóry za pomocą igły lub kaniuli w kilku miejscach. Moment ukłucia nie jest bolesny, może pojawić się jedynie delikatne uczucie mrowienia. Dla uzyskania maksymalnie efektywnych i długotrwałych rezultatów, kurację powtarza się do czterech razy w dwutygodniowych lub czterotygodniowych odstępach czasowych.

Po zakończeniu zabiegu, można od razu wrócić do domu. Przez kilka pierwszych dni może występować delikatny obrzęk i siniaki, ale jest to całkowicie naturalna reakcja organizmu na ingerencję w jego naturalną strukturę.

Efekty kuracji.

Nucleofill działa natychmiastowo. Aby zaobserwować pierwsze efekty, wystarczy spojrzeć w lustro — twarz nabiera pełniejszego kształtu, a skóra zostaje wygładzona i ujędrniona. Wyraźnie poprawia się jej koloryt, cera staje się bardziej promienna i pełna blasku. Znikają też wszystkie niedoskonałości, delikatne i drobne zmarszczki zostają wypłycone, dzięki czemu twarz niezaprzeczalnie staje się młodsza. Najważniejszy jest fakt, że każda z zachodzących zmian nie wpływa na ogólną fizjonomię i wszystkie naturalne rysy pozostają zachowane bez efektu sztuczności.

 

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY