DermaQuest to marka, która opiera swoją filozofię na najwyższej jakości oraz odkrywaniu nowych, lepszych rozwiązań.

Jedną z linii profesjonalnych produktów do użytku w salonach SPA i kosmetycznych, które stosujemy w naszej codziennej pracy, jest asortyment marki DermaQuest. Propozycje tego brandu określane są mianem kosmeceutyków, bo łączą one w sobie cechy kosmetyków i leków. Poza pielęgnacyjnymi, mają także działanie lecznicze i są stosowane np. na niektóre schorzenia dermatologiczne: do atopowego zapalenia skóry czy łojotoku.

O marce DermaQuest

Marka DermaQuest Skin Therapy działa na rynku kosmetycznym od 1999 roku. Założyciel – Sam Dhatt – to chemik i kosmetolog, który za cel postawił sobie opracowanie linii specjalistycznych kosmetyków zabiegowych do profesjonalnego użytku, ale także do “home care”. Marka DermaQuest oraz jej założyciel zostali okrzyknięci pionierami i prekursorami wielu trendów, takich jak zastosowanie roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych oraz użycie czystego retinolu.

Kosmetyki DermaQuest

Kosmetyki DermaQuest są doceniane za innowacyjność, skuteczność i wiele cennych właściwości, w tym przede wszystkim działanie przeciwstarzeniowe. Warto dodać, że kosmetyki DermaQuest nie zawierają w swoim składzie parabenów, nigdy też nie były testowane na zwierzętach, dzięki temu można je zaliczyć do produktów “cruelty free”.

Marka wypracowała swoją własną filozofię – DermaQuest Skin Therapy’s Philosophy – w myśl której pielęgnacja skóry jest procesem, który ma przynieść długoterminowe efekty. Po zakończonej terapii w domu lub serii zabiegów w gabinecie SPA problem, z którym się borykaliśmy przed kuracją, powinien zostać rozwiązany.

Kwasy DermaQuest

Poza kosmetykami, marka ta oferuje również kwasy DermaQuest. W zależności od linii produktowej i jej przeznaczenia, są to kwasy, takie jak salicylowy, glikolowy, retinowy, azelainowy, migdałowy, mlekowy, hialuronowy, kojowy i inne. Kwasy DermaQuest polecane są do profesjonalnego użytku – niewłaściwe ich zastosowanie w zaciszu domowym może spowodować trwałe przebarwienia lub poparzenia skóry. Zabiegi z kwasami Dermaquest to remedium na wiele dolegliwości: przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny, łojotok, trądzik.

Kosmetyki i kwasy DermaQuest do profesjonalnego użytku

Marka DermaQuest oferuje zarówno produkty do użytku domowego, jak i profesjonalnego w salonach i gabinetach SPA. Profesjonalny asortyment od DermaQuest powinien być używany wyłącznie przez ekspertów: lekarzy i kosmetologów. Zawarte w nich czynne substancje w wysokim stężeniu oraz kwasy nieumiejętnie użyte mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, blizn i trwałych przebarwień. W naszym salonie Miło Mi Beauty, znajdującym się w Pruszkowie, należącym do Aglomeracji warszawskiej, oferujemy zabiegi z kosmetykami i kwasami DermaQuest. Zabiegi, które wykonujemy kosmetykami DermaQuest, to m.in. zabieg dyniowy do skóry mieszanej i łojotokowej, peeling dyniowy, peeling z witaminą C, peeling Azelac, peptydowy peeling biomimetyczny oraz Retinol C Infusion Peel. Borykające się z trądzikiem lub innymi niedoskonałościami osoby z Pruszkowa lub innych miast nieopodal Warszawy zachęcamy do odwiedzin naszego salonu. Oferujemy także możliwość zamówienia voucheru na wybrany zabieg lub kwotę, by podarować go komuś bliskiemu.

Zamknij Menu