Wyjątkowo cenimy sobie Twoje zdanie na temat naszego salonu

Poniżej z dumą prezentujemy opinie naszych zadowolonych klientek

Justyna

Rewelacyjna atmosfera, fajne ceny za usługi, brakowało takiego miejsca w Pruszkowie. 🙂

Wiktoria

MiIŁO mi beauty to naprawdę MIŁE miejsce. Zacznę od tego, że pomieszczenia salonu są naprawdę piękne, i po prostu można tam z przyjemnością rozkoszować się zabiegami. Atmosfera jest niesamowita, każdy pracownik tego miejsca jest niesamowicie uprzejmy i pomocny. Zabiegi są wykonywane w sposób bardzo profesjonalny i na najlepszym sprzęcie. Słowem: fantastyczne miejsce! Polecam każdemu 🙂

Natalia

Miło Mi Beauty to niesamowite miejsce i wyjątkowi specjaliści. Szczegółowa konsultacja przed zabiegiem, cudowny efekt Zaffiro, a także profesjonalny, rozluźniający masaż. Najlepszy na jakim kiedykolwiek byłam! Serdecznie dziękuję za miło spędzony czas. Prawdziwy relaks dla ciała i ducha 🙂 Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta! Do zobaczenia 🙂

Agnieszka

Absolutnie polecam!!!! Cudowna szefowa dbająca o każdy detal! Świetne oferty. Niesamowite rezultaty. Terminy od ręki.

Ewelina

Polecam, super miejsce, sympatyczni pracownicy, masaż świecą bardzo relaksujący. Na pewno będę wracać.

Wiktoria

Miło Mi Beauty to wyjątkowe miejsce, pełne fantastycznych, a przy tym przesympatycznych specjalistek (oraz specjalisty)! Spodziewać się można profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, pomocy doświadczonego fizjoterapeuty, a przede wszystkim przemiłej atmosfery. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana! Dzięki Justynie moje paznokcie wyglądają SZA-ŁO-WO! Polecam gorąco i wracam jak najszybciej!

Mira

Z serca polecam Miło Mi Beauty. Magiczna aura, którą tworzy dla gości Salonu wyjątkowy Team, sprawia, że zwykła wizyta staje się doznaniem przyjemności w czystej postaci. Będę do Was wracać!

Joanna

Wymarzone Day Spa. Piękne, przytulne, z cudownymi specjalistami. Wchodzisz i nie chcesz wyjść. Nie wychodzisz bez kolejnej rezerwacji! Moje miejsce od wczoraj 😉 Jestem dumna z Magdy Gorzkowskiej, która najpierw wymarzyła sobie to miejsce, a potem tak pięknie je zaczarowała!

Sylwia

Miło mi to powiedzieć zdecydowanie polecam to miejsce 🙂 od samego wejścia możemy poczuć się dopieszczeni. Dbałość o szczegóły,zabiegi na twarz wykonane z precyzją, indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb zaś masaż rewelacyjne odprężający .. Pełen relaks i to w środku miasta:)

Zuzia

Wszystkie usługi skumulowane w jednym miejscu! A przy tym profesjonalne podejście do klienta. Genialne masaże, świetne hybrydy. Jest pięknie, przytulnie i zawsze MIŁO!

Zamknij Menu