ZAMKNIJ MENU

Depilacja laserem diodowym pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic intymnych, nóg, pach, twarzy. Długotrwałe i pewne efekty zapewnia depilacja z użyciem nowoczesnego lasera diodowego PrimeLase. Co warto wiedzieć o tej rewolucyjnej metodzie?

Jak wygląda zabieg depilacji laserem PrimeLase?

Kosmetolog kieruje światło lasera na wybrane partie ciała – dociera ono w głąb skóry, gdzie jest pochłaniane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym – w ten sposób komórki macierzyste ulegają zniszczeniu i włos nie odrasta (skoncentrowana wiązka światła uszkadza macierz włosa i uniemożliwia jego odrastanie).

Ile sesji depilacji laserem PrimeLase jest potrzebnych, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty? Najlepsze efekty daje seria kilku zabiegów depilacji laserowej diodowej. Ostateczna liczba ustalana jest indywidualnie, może to być od 4 do 8 spotkań powtarzanych w kilkutygodniowych odstępach czasu. Dlaczego jeden zabieg to za mało? Wynika to faktu, iż włosy znajdują się w różnych fazach cyklu – w danym momencie jedne rosną, a inne wciąż są w fazie uśpienia. Każda kolejna sesja depilacji laserem PrimeLase zmniejsza ilość włosków i znacznie je osłabia (redukcja owłosienia po 1 spotkaniu to ok. 20-30%).

Warto też raz na rok lub co dwa lata poddawać się tzw. zabiegowi przypominającemu, mając na uwadze fakt, że depilacja laserowa dotyczy tylko włosków będących w fazie wzrostu, czyli widocznych na skórze.

Depilacja laserem PrimeLase – jak przygotować się do zabiegu?

Aby uzyskać jak najbardziej zadowalające rezultaty, należy zaprzestać używania depilatora, wosku na minimum 5 tygodni przed poddaniem się depilacji laserowej diodowej, a kremu do depilacji – na tydzień przed zabiegiem. Skóra nie może być przesuszona ani podrażniona, dlatego warto ogolić się na dzień lub dwa dni przed wizytą w naszym salonie.Na 2-3 tygodnie przed zabiegiem depilacji laserem Light Sheer należy też zrezygnować z:

 • używania kremów z retinolem,
 • przyjmowania leków światło-uczulających,
 • picia naparów z ziół (dziurawiec, nagietek, bratek).

Ciało nie może również być zbyt intensywnie opalone ani poddawane peelingom (na 1-2 tygodnie przed depilacją laserem diodowym).

Depilacja laserowa diodowa – kto powinien skorzystać z zabiegu?

Laserowe usuwania owłosienia to najskuteczniejsza i najnowocześniejsza metoda trwałego pozbycia się włosków. Depilacja laserem diodowym to idealne rozwiązanie dla  kobiet, które na co dzień borykają się z wrastającymi włoskami, krostkami, nieprzyjemnymi podrażnieniami po depilacji tradycyjnymi metodami (maszynka, depilator, wosk, krem). Z efektów depilacji laserem PrimeLase będą zadowolone wszystkie panie, które chcą łatwo pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć jedwabiście gładką skórą przez lata.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserem PrimeLase?

Obecnie na rynku istnieje wiele urządzeń do laserowej depilacji ciała. Wielu specjalistów potwierdzi, że najlepsze efekty dają zabiegi depilacji laserem diodowym PrimeLase. Ten zaawansowany technologicznie i bezpieczny laser medyczny pracuje szybko, jest bardzo precyzyjny i bezpieczny.

Wiele kobiet zastanawia się, jakie czynniki uniemożliwiają skorzystanie z depilacji laserem diodowym?

Czy istnieją przeciwwskazania do depilacji laserem diodowym?

Jak każdy zabieg estetyczny, również i depilacja laserem PrimeLase nie może być przeprowadzona u każdej kobiety. Do najważniejszych przeciwwskazań zaliczana jest:

 • ciąża,
 • epilepsja,
 • łuszczyca,
 •  świeża opalenizna,
 • nowotwory,
 • niezaleczone infekcje skóry,
 • bardzo jasny kolor włosów (siwe, blond, rude)
 • skłonność do bliznowców i przebarwień.

Efekty depilacji laserowej diodowej

Depilacja laserem diodowym likwiduje niechciane owłosienie w znacznym stopniu, pozwalając pozbyć się wieloletnich kompleksów na tym tle. W przypadku większości kobiet około 90% usuniętych włosów już nigdy nie odrasta. Oczywiście jak już wspomnieliśmy, pacjentka musi poddać się co najmniej kilku zabiegom depilacji PrimeLase– ich dokładną liczbę ustala specjalista podczas wstępnego spotkania w naszym salonie.  Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

12 listopada 2019

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY