ZAMKNIJ MENU

Jakie zabiegi Pani proponuje, żeby uzyskać najlepszy efekt czyli promienną skórę bez efektu sztuczności?

Wychodząc naprzeciw potrzebom moich klientek często proponuję zabiegi łączone, pozwalające osiągnąć najlepsze efekty. Zwracam uwagę naszym paniom, że jeden zabieg nie rozwiązuje wszystkich problemów, a dopiero ich łączenie przynosi efekty, których oczekują. Szczególnie ważne są oczywiście preparaty na jakich pracujemy.          

Wiemy, że otrzymała Pani statuetkę i certyfikat Neauvia co znaczy, że Pani praktyka otrzymała tytuł autoryzowanej kliniki Neauvia oraz statuetkę Gabinetu w bezpiecznych rękach.

Za co pani pokochała preparaty Neauvia?

Mówiąc krótko za to, że działają ? a tak poważnie to Linia Neauvia Organic to organiczne produkty które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania i wytwarzania kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. I są całkowicie bezpieczne! W Miło Mi Beauty wykonuję różne zabiegi z wykorzystaniem produktów Neauvia.

A jaki jest ulubiony Pani zabieg?

Moim ulubionym jest zabieg Neuvia Explosion czyli połączenie ampułki do mezoterapii z wypełniaczem. Szczególnie polecam wykonanie tego zabiegu na tzw. trudne obszary jakim jest np. szyja. Świetnym zabiegiem jest również rewitalizacja ust czyli doskonałe nawilżenie i wypełnienie ubytków. Ale proszę nie mylić tego zabiegu z wypełnieniem, bo to już poważniejszy zabieg, który zmienia wygląd naszych ust.   

Wróćmy do łączenia zabiegów jakie konkretne zabiegi warto łączyć?

Mówiąc o łączeniu zabiegów to idealnie byłoby połączyć Zaffiro czyli termoliftinga zaraz po nim nawet tego samego dnia wykonać zabieg Neauvia Explosion. Efekty od razu są widoczne! Wracam do Neauvi bo chcę dodać, że to preparat, który zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu zapewniającego głębokie nawilżenie skóry i wyraźną poprawę jej kondycji. Dzięki mezoterapii z kwasem hialuronowym aktywowana zostaje produkcja kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność a drobne zmarszczki zostają spłycone.

Uświadamiając klientki o łączeniu zabiegów, mówi Pani często o botoksie i mezoterapii.

Dlaczego mezoterapia idzie w parze z botoksem?

Wyobraźmy sobie, że przychodzi Pani lub Pan, który chciałby poddać się zabiegowi botoksu. Czoło, okolice oczu – kurze łapki. Lekarz ocenia, że nie trzeba wykonywać zabiegu na dolną część twarzy, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że będzie różnica… W tym przypadku sięgamy dodatkowo po mezoterapię igłową, która spowoduje, że cała twarz nabierze promiennego wyglądu, drobne zmarszczki zostaną zniwelowane a zabieg dodatkowo poprawi kondycję skóry. Botoks wykonany po serii mezoterapii sprawi natomiast, że efekt będzie  całościowy i dłuższy.

Jakieinne zabiegi warto łączyć?

Zanim zaczniemy od medycyny estetycznej to zadbajmy o kondycje naszej skóry, bo żaden wypełniacz nie zadziała cudu jeśli skóra jest szara, nienawilżona mówiąc ogólnie w opłakanym stanie. Dlatego polecam przed moimi zabiegami zrobić serie Geneo lub Zaffiro albo po prostu świetne zabiegi nawilżające, a jesienią np kwasy. Każda Pani na pewno znajdzie odpowiedni zabieg w ofercie Miło Mi Beauty. Osobiście pokochałam zabieg Medestelle Biofusion Second Skin.

A co z kwasem hialuronowym?

Klasyczny niemal idealny duet dwóch zabiegów to kwas hialuronowy i toksyna botulinowa, a dlaczego? Przede wszystkim te zabiegi również działają kompleksowo. Z jednej strony niwelujemy bruzdy, a z drugiej blokujemy ich powtórne pojawienie się. Botoks działa świetnie, lecz nie wypełni zmarszczek.

Warto oczywiście przed zabiegami wykonać Termolifting ZAFFIRO który stymuluje skracanie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za napięcie i ujędrnienie naszej skóry. Efekt napięcia i uniesienia zarówno na twarzy, jak i na ciele widoczny jest niemal natychmiast po zabiegu. Proszę mi wierzyć, że łączenie kilku technologii w jednym zabiegu, dzięki ich wzajemnemu oddziaływaniu, przyspiesza odnowę skóry oraz umożliwia osiągnięcie dużo lepszych rezultatów pielęgnacyjnych w krótkim czasie.

Ostatnie badania przeprowadzone przez naszych partnerów czyli firmę  ITP dowiodły, że połączenie obu zabiegów czyli zaffiro i wypełniacza Neauvii dał wzrost nawilżenia o 142%, 100% przyrostu nowych fibroblastów i 240% zwiększenia elastyczności skóry! Takie wyniki bardzo nas ucieszyły a zostały przeprowadzone na 60 osobach.

Czy istnieje produkt uniwersalny, który współgra z wieloma innymizabiegami?

Tak. Takim ideałem jest wcześniej wspomniany kwas hialuronowy. Nie ma żadnych przeciwwskazań do łączenia go z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Ważny jest odstęp między nimi i ustalenie kolejności terapii. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to najbardziej uniwersalne i bezpieczne zabiegi. Warto je łączyć z innymi, ponieważ zawsze wnoszą one dodatkowe korzyści dla Pacjenta.

Czywszystkie zabiegi można łączyć?

Tak ale tylko wtedy, kiedy poprzedzone są dokładnym wywiadem z pacjentką podczas konsultacji i wykonuje je kosmetolog lub lekarz.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi z Panią doktor Martą Nowak we wtorki.

Milo Mi Beauty tel 517544708

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ

14 lipca 2021

12 listopada 2019

ZNAJDŹ ZABIEG

Wpisz nazwę zabiegu i naciśnij Enter

FACEBOOK

© COPYRIGHT - MIŁO MI BEAUTY